Obj.číslo: 25896
Značka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343020895
Dostupnost: ihned k odběru
Typ: na mokré vlasy
Barva: zlatá
Kartáč na rozčesávání mokrých vlasů Olivia Garden Curve ve zlatém provedení je ideální pro šetrnou péči o vlasy po umytí. Díky speciálně navrženým, flexibilním štětinám umožňuje snadné rozčesávání bez tahání a poškození vlasů. Kartáč je lehký, ergonomicky tvarovaný a poskytuje pohodlný úchop. Je vhodný pro všechny typy vlasů a je určen k použití j... více »
| Cena s DPH : | 399,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 330,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 391,- Kč | |
Kartáč na rozčesávání mokrých vlasů Olivia Garden Curve ve zlatém provedení je ideální pro šetrnou péči o vlasy po umytí. Díky speciálně navrženým, flexibilním štětinám umožňuje snadné rozčesávání bez tahání a poškození vlasů. Kartáč je lehký, ergonomicky tvarovaný a poskytuje pohodlný úchop. Je vhodný pro všechny typy vlasů a je určen k použití jak na suché, tak mokré vlasy. Minimalizuje lámání vlasů a zanechává je hebké a hladké. Zlatý design mu dodává elegantní a luxusní vzhled.
Šířka: 70 mm
Délka: 210 mm
Barva: zlatá
Vlastnosti:
- pro rozčesání suchých i mokrých vlasů
- nylonové štětiny zakončené kuličkou
- příjemné rozčesávání bez tahání
- pro masáž vlasové pokožky
- ledvinový tvar kartáče
- kartáč je šetrný k vlasům i pokožce
- pro všechny typy vlasů
| Barva: | zlatá |
| Délka těla kartáče: | 125 mm |
| Hmotnost balení: | 0.115 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.115 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 21 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 7 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 21 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | ergonomický tvar, pneumatický polštářek, na mokré vlasy |
| Olivia Garden Divine Wet Typ: pro styling − ID2088 |
| Skladem 20 a více ks | 699,- Kč |
| Kartáč na rozčesávání vlasů s nylonovými štětinami Olivia Garden Curve Barva: černá − ID2091 |
| Skladem 15 ks | 445,- Kč |
| Kartáč na rozčesávání vlasů s nylonovými štětinami Olivia Garden Curve Barva: stříbrný − ID2093 |
| Skladem 8 ks | 445,- Kč |
Společnost OLIVIA GARDEN byla založena v Belgii v roce 1968. Olivia Garden má dlouhou historii navrhování a podpory inovace vysoce kvalitních kadeřnických výrobků určených ke splnění potřeb všech kadeřníků.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Expres dodání |
| PRO: | Rychlost |