Obj.číslo: 25741
Značka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343020352
Dostupnost: ihned k odběru
Typ: nylonové štětiny
Kartáč Olivia Garden Expert Care Oval Nylon ve stříbrné barvě s turmalínovo-iontovou technologií je ideální pro péči o vlasy, které potřebují jemné, ale efektivní rozčesávání. Tento kartáč kombinuje nylonové štětiny zakončené kuličkou pro jemnou masáž pokožky s turmalínovo-iontovou technologií, která pomáhá eliminovat statickou elektřinu a ... více »
| Cena s DPH : | 345,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 285,- Kč | |
Kartáč Olivia Garden Expert Care Oval Nylon ve stříbrné barvě s turmalínovo-iontovou technologií je ideální pro péči o vlasy, které potřebují jemné, ale efektivní rozčesávání. Tento kartáč kombinuje nylonové štětiny zakončené kuličkou pro jemnou masáž pokožky s turmalínovo-iontovou technologií, která pomáhá eliminovat statickou elektřinu a krepatění vlasů, zanechávajá vlasy hladší a lesklejší. Ergonomická rukojeť skvěle padne do ruky a zajišťuje pohodlné používání při každodenním stylingu. Kartáč je navržen tak, aby poskytoval maximální komfort a ochranu vlasů při každém použití.
Barva: stříbrná
Technologie:
Turmalínovo-iontová technologie - pomáhá eliminovat statickou elektřinu a krepatění vlasů tím, že při česání uvolňuje negativní ionty, tato technologie zároveň zlepšuje lesk a hladkost vlasů, takže vlasy vypadají zdravěji a jsou snadněji upravitelné
Vlastnosti:
- turmalín-iontová technologie pro hebkost a lesk
- minimalizuje elektrizování vlasů
- nylonové štětiny zakončené stříbrnou kuličkou
- ergonomická rukojeť
- velmi lehký
- perfektně vyvážený
| Barva: | stříbrná |
| Rozměr balení - hloubka: | 4 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 7.6 cm |
| Rozměr balení - výška: | 24.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 7.6 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 24.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlá reakce, průběžné informace o stavu platby a doručení zboží |
| PRO: | vstřícnost a rychlost |