Obj.číslo: 23343
Značka: Olivia Garden
Model: FB1PC-DET
GTIN (EAN): 5414343017338
Dostupnost: ihned k odběru
Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Double Bristles M má speciálně tvarovaný design, který je vhodný k masáži vlasové pokožky. Můžete jej použít jak na mokré, tak suché vlasy. Dvojité flexibilní nylonové štětiny, zakončeny malou kuličkou, jemně stimulují pokožku a umožňují šetrné rozčesávání i zacuchaných vlasů bez lámání nebo bolesti. Velké vzduchové... více »
| Cena s DPH : | 369,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 305,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 361,- Kč | |
Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Double Bristles M má speciálně tvarovaný design, který je vhodný k masáži vlasové pokožky. Můžete jej použít jak na mokré, tak suché vlasy. Dvojité flexibilní nylonové štětiny, zakončeny malou kuličkou, jemně stimulují pokožku a umožňují šetrné rozčesávání i zacuchaných vlasů bez lámání nebo bolesti. Velké vzduchové díry kartáče poskytují lepší proudění vzduchu. Výsledkem je rychlejší a efektivnější sušení. Ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu a vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů zajišťuje maximální pohodlí.
Barva: černá
Celková délka kartáče: 270 mm
Šířka kartáče: 70 mm
Délka česací plochy: 130 mm
Délka rukojeti: 150 mm
Vlastnosti:
- kartáč
- dvojité flexibilní nylonové štětiny
- masíruje a stimuluje vlasovou pokožku
- šetrné rozčesávání i zacuchaných vlasů bez bez lámání nebo bolesti
- velké otvory zajišťují rychlejší vysoušení vlasů při fénování
- ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu
- vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů
- nízká hmotnost
| Barva: | černá |
| Délka těla kartáče: | 110 mm |
| Hmotnost balení: | 0.093 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.093 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 2.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 27 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 2.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 2.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 27 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | foukací, plochý, rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | dvě vrstvy štětin, ergonomický tvar, vyjímatelný hrot, na mokré vlasy |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více| PRO: | skvelo rozčesáva vlasy |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | velký výběr solidní ceny rychlost vyřízení objednávky |