Obj.číslo: 11898
Značka: Sibel
Model: 8470123
GTIN (EAN): 5412058204579
Dostupnost: ihned k odběru
Typ: s kančími a nylonovými štětinami 22 x 8 cm
Stav zboží: nové
Profesionální oválný dřevěný kartáč na vlasy Sibel Decopad s kančími a nylonovými štětinami na pneuatickém polštářku. Kartáč má antistatický účinek a dodává vlasům lesk. Kančí štětiny masírují pokožku hlavy. Zabraňuje zacuchávání a nežádoucímu poletování vlasů. Je velmi šetrný k povrchu vlasu. Vlastnosti: - dřevěná rukojeť - nylonové a kančí štěti... více »
| Cena s DPH : | 376,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 311,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 364,- Kč | |
Profesionální oválný dřevěný kartáč na vlasy Sibel Decopad s kančími a nylonovými štětinami na pneuatickém polštářku. Kartáč má antistatický účinek a dodává vlasům lesk. Kančí štětiny masírují pokožku hlavy. Zabraňuje zacuchávání a nežádoucímu poletování vlasů. Je velmi šetrný k povrchu vlasu.
Vlastnosti:
- dřevěná rukojeť
- nylonové a kančí štětiny
- pneumatický polštářek
- antistatický účinek
- dodává vlasům lesk
- masíruje pokožku hlavy
Rozměr: 22 x 6,8 cm
Materiál: dřevo
| Barva: | hnědá |
| Délka těla kartáče: | 108 mm |
| Hmotnost balení: | 0.075 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.073 kg |
| Materiál kartáče: | dřevo |
| Rozměr balení - hloubka: | 3.7 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 6.8 cm |
| Rozměr balení - výška: | 22 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3.7 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 6.8 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 22 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | oválný |
| Typ kartáče: | dřevěný, plochý, rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové, přírodní |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, pneumatický polštářek, dvě vrstvy štětin, ergonomický tvar |
| Plochý dřevěný kartáč na vlasy Sibel Decopad Typ: s kančími a nylonovými štětinami 24 x 8 cm − 8470122 |
| Skladem 20 a více ks | 456,- Kč |
Značka Sibel vybaví kompletně Váš salón. Sibel nabízí profesionální kadeřnické pomůcky pro barvení, stříhání, kadeřnický nábytek, strojky, žehličky na vlasy, fény, kulmy, kosmetické kufříky, širokou škálu vlasové kosmetiky i potřeb pro Barber salóny. Každý produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které dokonale odolávají každodennímu používání v salónech i doma. Již po mnoho let je Sibel ceněná značka pro svoji kvalitu a profesionalitu. Můžete si vybrat z široké nabídky kadeřnických potřeb pro denní profesionální i domácí použití. Sibel zaručuje, že každý najde to, co hledá.
| PRO: | Příjemné rozčesávání, lepší pocit při česání než u dosud používaného Tangle Treezer |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlost |
| PRO: | sehnala jsem to co jsem potřebovala... rychlé odeslání |