Obj.číslo: 6699
Značka: Olivia Garden
Model: ID2088
GTIN (EAN): 5414343000347
Dostupnost: ihned k odběru
Typ: pro styling
Barva: zlatá
Olivia Garden Curve kartáč pro šetrné rozčesání vlasů a styling. Kartáč má kančí a nylonové štětiny zakončené kuličkou pro příjemné rozčesávání vlasů a pro masáž vlasové pokožky. Ledvinový tvar snižuje zátěž na zápěstí a kartáč se pohodlně drží. Kartáč je šetrný k vlasům a vlasové pokožce. Vhodný pro všechny typy vlasů. Barva: zlatá Délka: 21 cm ... více »
| Cena s DPH : | 699,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 578,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 685,- Kč | |
Olivia Garden Curve kartáč pro šetrné rozčesání vlasů a styling. Kartáč má kančí a nylonové štětiny zakončené kuličkou pro příjemné rozčesávání vlasů a pro masáž vlasové pokožky. Ledvinový tvar snižuje zátěž na zápěstí a kartáč se pohodlně drží. Kartáč je šetrný k vlasům a vlasové pokožce. Vhodný pro všechny typy vlasů.
Barva: zlatá
Délka: 21 cm
Šířka: 7,5 cm
Štětiny: kančí, nylonové zakončené kuličkou
Vlastnosti:
- pro rozčesání a styling vlasů
- kančí a nylonové štětiny zakončené kuličkou
- příjemné rozčesávání bez tahání
- pro masáž vlasové pokožky
- ledvinový tvar kartáče
- kartáč je šetrný k vlasům i pokožce
- pro všechny typy vlasů
| Barva: | zlatá |
| Délka těla kartáče: | 115 mm |
| Hmotnost balení: | 0.115 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.115 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 13.7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 26 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 7.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 21 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | rozčesávací, plochý |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou, přírodní |
| Vlastnosti kartáče: | dvě vrstvy štětin, ergonomický tvar, pneumatický polštářek |
| Olivia Garden Divine Wet Typ: na mokré vlasy |
| Skladem 20 a více ks | 399,- Kč |
| Kartáč na rozčesávání vlasů s nylonovými a kančími štětinami Olivia Garden Curve Barva: černá − ID2090 |
| Skladem 12 ks | 675,- Kč |
| Kartáč na rozčesávání vlasů s nylonovými a kančími štětinami Olivia Garden Curve Barva: stříbrná − ID2092 |
| Skladem 20 a více ks | 675,- Kč |
Společnost OLIVIA GARDEN byla založena v Belgii v roce 1968. Olivia Garden má dlouhou historii navrhování a podpory inovace vysoce kvalitních kadeřnických výrobků určených ke splnění potřeb všech kadeřníků.
| PRO: | Super kartáč |
| PRO: | perfektně rozčesává vlasy a masíruje pokožku hlavy |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Skvělé ceny Velký výběr na eshopu extra rychlé doručení! |
| PRO: | opravdu rychlé zpracování objednávky |