Obj.číslo: 26843
Značka: Olivia Garden
Model: ID2080
GTIN (EAN): 5414343020802
Dostupnost: ihned k odběru
Kartáč Olivia Garden Care Flex Thick Hair je navržen pro snadné a šetrné rozčesávání hustých a nepoddajných vlasů. Díky extra pružným Memory Flex štětinám jemně klouže po vlasech a efektivně je rozčesává bez nepříjemného tahání či lámání. Jeho ergonomický, zaoblený tvar se dokonale přizpůsobí pokožce hlavy, kterou jemně masíruje a podporuje zdravý ... více »
| Cena s DPH : | 299,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 247,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 293,- Kč | |
Kartáč Olivia Garden Care Flex Thick Hair je navržen pro snadné a šetrné rozčesávání hustých a nepoddajných vlasů. Díky extra pružným Memory Flex štětinám jemně klouže po vlasech a efektivně je rozčesává bez nepříjemného tahání či lámání. Jeho ergonomický, zaoblený tvar se dokonale přizpůsobí pokožce hlavy, kterou jemně masíruje a podporuje zdravý růst vlasů. Kartáč je perfektní pro rozčesávání suchých i mokrých vlasů. Jeho lehká a odolná konstrukce zajišťuje maximální komfort s minimální námahou, zatímco ergonomická, protiskluzová rukojeť poskytuje pevný a pohodlný úchop.
Barva: černá
Celková délka kartáče: 22,8 cm
Šířka kartáče: 7 cm
Délka česací plochy: 10 cm
Délka rukojeti: 10 cm
Vlastnosti:
- kartáč na rozčesávání vlasů
- pro husté vlasy
- Memory Flex štětiny zakončené kuličkou
- vhodný na suché i mokré vlasy
- pro snadné a šetrné rozčesávání
- ergonomická, protiskluzová rukojeť
- zaoblený tvar
- lehký a odolný
| Barva: | černá |
| Délka těla kartáče: | 100 mm |
| Hmotnost balení: | 0.07 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.066 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 2.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 22.8 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 2.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 7 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 22.8 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | plochý, rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | na mokré vlasy, ergonomický tvar |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Vždy pěkné zboží a rychle dodané. |
| PRO: | rychlé odeslání vše pečlivě zabaleno |