Obj.číslo: 26581
Značka: Olivia Garden
Model: ID2092
GTIN (EAN): 5414343020925
Dostupnost: ihned k odběru
Barva: stříbrná
Typ: nylonové a kančí štětiny
Kartáč na rozčesávání vlasů Olivia Garden Curve ve stříbrném provedení je ideální pro šetrnou péči o vlasy. Díky speciálně navrženým flexibilním štětinám umožňuje snadné rozčesávání bez tahání a poškození vlasů. Kančí štětiny pak vlasy uhladí a dodají jim lesk. Kartáč je lehký, ergonomicky tvarovaný a poskytuje pohodlný úchop. Je vhodný pro všechny... více »
| Cena s DPH : | 675,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 558,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 661,- Kč | |
Kartáč na rozčesávání vlasů Olivia Garden Curve ve stříbrném provedení je ideální pro šetrnou péči o vlasy. Díky speciálně navrženým flexibilním štětinám umožňuje snadné rozčesávání bez tahání a poškození vlasů. Kančí štětiny pak vlasy uhladí a dodají jim lesk. Kartáč je lehký, ergonomicky tvarovaný a poskytuje pohodlný úchop. Je vhodný pro všechny typy vlasů a je určen k použití na mokré i suché vlasy. Minimalizuje lámání vlasů a zanechává je hebké a hladké. Stříbrný design mu dodává elegantní a luxusní vzhled.
Šířka: 75 mm
Délka: 210 mm
Barva: stříbrná
Vlastnosti:
- profesionální kartáč na vlasy
- pro rozčesání mokrých i suchých
- nylonové štětiny zakončené kuličkou
- kančí štětiny pro uhlazení a lesk vlasů
- příjemné rozčesávání bez tahání
- pro masáž vlasové pokožky
- ledvinový tvar kartáče
- kartáč je šetrný k vlasům i pokožce
- pro všechny typy vlasů
| Barva: | stříbrná |
| Délka těla kartáče: | 125 mm |
| Hmotnost balení: | 0.115 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.115 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 13.7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 26 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 7.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 21 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | rozčesávací, plochý |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou, přírodní |
| Vlastnosti kartáče: | dvě vrstvy štětin, ergonomický tvar, pneumatický polštářek |
| Kartáč na rozčesávání vlasů s nylonovými a kančími štětinami Olivia Garden Curve Barva: černá − ID2090 |
| Skladem 12 ks | 675,- Kč |
| Kartáč na rozčesávání vlasů s nylonovými a kančími štětinami Olivia Garden Curve Barva: zlatá − ID2088 |
| Skladem 20 a více ks | 699,- Kč |
| Kartáč na rozčesávání vlasů Olivia Garden Curve - stříbrný Typ: nylonové štětiny − ID2093 |
| Skladem 8 ks | 445,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | rychlost |
| PRO: | Rychlé odeslání, výběr kvalitních produktů, více možností doručení |
| PRO: | Rychlost doručení |