Obj.číslo: 20636
Značka: Olivia Garden
Model: 2025SIL
GTIN (EAN): 5414343012159
Dostupnost: ihned k odběru
Barva: stříbrná
Plochý kartáč na rozčesávání vlasů Olivia Garden Holiday má zaoblené tělo, díky kterému perfektně kopíruje tvar vlasové pokožky a brání tak jejímu podráždění. Díky zdvojeným nylonovým štětinám kartáč vlasy perfektně rozčeše a kuličky na koncích štětin masírují pokožku hlavy. Kartáč je vhodný pro rozčesávání všech typů vlasů. Barva: stříbrná Rozmě... více »
| Cena s DPH : | 79,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 65,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 77,- Kč | |
Plochý kartáč na rozčesávání vlasů Olivia Garden Holiday má zaoblené tělo, díky kterému perfektně kopíruje tvar vlasové pokožky a brání tak jejímu podráždění. Díky zdvojeným nylonovým štětinám kartáč vlasy perfektně rozčeše a kuličky na koncích štětin masírují pokožku hlavy. Kartáč je vhodný pro rozčesávání všech typů vlasů.
Barva: stříbrná
Rozměr: 20 x 5,5 x 2 cm
Výška štětin: 16 mm
Vlastnosti:
- kartáč na rozčesávání vlasů
- elegantní design
- zahnuté tělo kopíruje pokožku hlavy
- pro rozčesávání všech typů vlasů
- štětiny zakončeny kuličkami
| Barva: | stříbrná |
| Délka těla kartáče: | 108 mm |
| Hmotnost balení: | 0.044 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.042 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 2 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 5.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 20 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 2 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 5.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 20 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | plochý, rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | pro děti, na mokré vlasy |
| Kartáč Olivia Garden Holiday Barva: fialová |
| Skladem 20 a více ks | 89,- Kč |
| Kartáč Olivia Garden Holiday Barva: ledově růžová |
| Skladem 20 a více ks | 79,- Kč |
| Kartáč Olivia Garden Holiday Barva: metalická růžová |
| Skladem 20 a více ks | 79,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více| PRO: | Skvelá menšia kefa Zmestí sa aj do kabelky Neťahá ani netrhá vlasy |
| Proti: | Žiadne |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | rychlé doručení |
| PRO: | Velice rychlé vyřízení a zaslání objednávky - vřele doporučuji, perfektní |