Obj.číslo: 16687
Značka: Hairway
Model: 08094-20
GTIN (EAN): 4250395417990
Dostupnost: ihned k odběru
Barva: béžová
Kartáč na vlasy z organického materiálu Hairway Organica Ecoline vhodný na běžné česání i rozčesávání mokrých vlasů se stane spolehlivým nástrojem ve vaší koupelně. Navíc svým designem skvěle zapadne do moderního stylu. Kartáč je vyroben z organického materiálu. Špičky hrotů jsou pro pohodlné česání zaoblené kuličkami. Barva: béžová Materiál: 30 %... více »
| Cena s DPH : | 129,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 107,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 125,- Kč | |
Kartáč na vlasy z organického materiálu Hairway Organica Ecoline vhodný na běžné česání i rozčesávání mokrých vlasů se stane spolehlivým nástrojem ve vaší koupelně. Navíc svým designem skvěle zapadne do moderního stylu. Kartáč je vyroben z organického materiálu. Špičky hrotů jsou pro pohodlné česání zaoblené kuličkami.
Barva: béžová
Materiál: 30 % sláma (vlákno pšeničné slámy) a 70 % polypropylen (PP)
Vlastnosti:
- kartáč na česání i rozčesávání
- vhodný na mokré vlasy
- moderní design
- vyroben z organického materiálu
- špičky hrotů zaoblené kuličkami
- velmi lehký
- vhodný pro fénování
| Barva: | hnědá |
| Délka těla kartáče: | 95 mm |
| Hmotnost balení: | 0.059 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.052 kg |
| Materiál kartáče: | plast, sláma |
| Rozměr balení - hloubka: | 3.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 6.9 cm |
| Rozměr balení - výška: | 22.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 2.7 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 5.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 20.2 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | plochý, rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | na mokré vlasy, ergonomický tvar |
| Kartáč na vlasy Hairway Organica Ecoline Barva: fialová − 08094-06 |
| Skladem 9 ks | 129,- Kč |
| Kartáč na vlasy Hairway Organica Ecoline Barva: modrá − 08094-03 |
| Skladem 19 ks | 129,- Kč |
| Kartáč na vlasy Hairway Organica Ecoline Barva: zelená − 08094-23 |
| Skladem 20 a více ks | 129,- Kč |
Značka Hairway je již 10 let synonymem kvality. Zakladatelé německé značky Hairway jsou Hübert a Krieger, odborníci v oblasti profesionálních kadeřnických produktů. Do nabídky produktů patří široký výběr kadeřnického nábytku, elektra, různých pomůcek pro kadeřníky a mimo jiné také produkty pro využití v oblasti kosmetiky. Výrobky Hairway splňují vysoké nároky kadeřníků, důraz je kladen na materiál, praktičnost a design. "Spokojený zákazník", to je klíč k úspěchu značky Hairway.
| PRO: | Jemný, netrhá |
| Proti: | Zdá se křehký |
| PRO: | veľká spokojnosť |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Super |
| PRO: | Vse bylo vyrizeno velice rychle a komunikace ohledne me objednavky byla na jednicku. |