Obj.číslo: 19442
Značka: Olivia Garden
Model: FB1PC-L
GTIN (EAN): 5414343013941
Dostupnost: ihned k odběru
Velikost: velký
Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Ionic Large má speciálně tvarovaný design, který je vhodný k masáži vlasové pokožky. Můžete jej použít jak na mokré, tak suché vlasy. Nylonové štětiny, zakončeny malou kuličkou, jemně stimulují pokožku, lehce rozčesávají vlasy a díky technologii Tourmaline Ion je zanechávají lesklé a zabraňují jejich elektrostatické... více »
| Cena s DPH : | 389,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 321,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 381,- Kč | |
Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Ionic Large má speciálně tvarovaný design, který je vhodný k masáži vlasové pokožky. Můžete jej použít jak na mokré, tak suché vlasy. Nylonové štětiny, zakončeny malou kuličkou, jemně stimulují pokožku, lehce rozčesávají vlasy a díky technologii Tourmaline Ion je zanechávají lesklé a zabraňují jejich elektrostatickému nabíjení. Velké vzduchové díry kartáčů poskytují lepší proudění vzduchu. Výsledkem je rychlejší a efektivnější sušení. Ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu a vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů zajišťuje maximální pohodlí.
Barva: černá
Celková délka kartáče: 270 mm
Šířka kartáče: 90 mm
Délka česací plochy: 110 mm
Délka rukojeti: 110 mm
Vlastnosti:
- masíruje a stimuluje vlasovou pokožku
- pro lehké rozčesávání vlasů
- nylonové štětiny zabraňující elektrostatickému nabíjení vlasů
- velké otvory zajišťují rychlejší vysoušení vlasů při fénování
- ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu
- vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů
- nízká hmotnost
| Barva: | černá |
| Délka těla kartáče: | 110 mm |
| Hmotnost balení: | 0.111 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.111 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 13.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 28.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 9 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 27 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | foukací, rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar, vyjímatelný hrot, na mokré vlasy |
| Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Ionic - černý Velikost: malý − FB1PC-S |
| Skladem 19 ks | 339,- Kč |
| Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Ionic - černý Velikost: středně velký − FB1PC-M |
| Skladem 20 a více ks | 349,- Kč |
Společnost OLIVIA GARDEN byla založena v Belgii v roce 1968. Olivia Garden má dlouhou historii navrhování a podpory inovace vysoce kvalitních kadeřnických výrobků určených ke splnění potřeb všech kadeřníků.
| PRO: | tvar hřebenu hodí se hlavně pro husté a vlnité vlasy skvělý i na rozčesávání po koupeli |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Vždy naprostá spokojenost s obchodem Maximální spokojenost |
| PRO: | rychlé jednání |
| PRO: | Skvělý obchůdek a rychlé dodání zboží |