Obj.číslo: 19441
Značka: Olivia Garden
Model: FB1PC-M
GTIN (EAN): 5414343013934
Dostupnost: ihned k odběru
Velikost: středně velký
Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Ionic Medium má speciálně tvarovaný design, který je vhodný k masáži vlasové pokožky. Můžete jej použít jak na mokré, tak suché vlasy. Nylonové štětiny, zakončeny malou kuličkou, jemně stimulují pokožku, lehce rozčesávají vlasy a díky technologii Tourmaline Ion je zanechávají lesklé a zabraňují jejich elektrostatick... více »
| Cena s DPH : | 349,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 288,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 342,- Kč | |
Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Ionic Medium má speciálně tvarovaný design, který je vhodný k masáži vlasové pokožky. Můžete jej použít jak na mokré, tak suché vlasy. Nylonové štětiny, zakončeny malou kuličkou, jemně stimulují pokožku, lehce rozčesávají vlasy a díky technologii Tourmaline Ion je zanechávají lesklé a zabraňují jejich elektrostatickému nabíjení. Velké vzduchové díry kartáčů poskytují lepší proudění vzduchu. Výsledkem je rychlejší a efektivnější sušení. Ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu a vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů zajišťuje maximální pohodlí.
Barva: černá
Celková délka kartáče: 270 mm
Šířka kartáče: 70 mm
Délka česací plochy: 110 mm
Délka rukojeti: 110 mm
Vlastnosti:
- masíruje a stimuluje vlasovou pokožku
- pro lehké rozčesávání vlasů
- nylonové štětiny zabraňující elektrostatickému nabíjení vlasů
- velké otvory zajišťují rychlejší vysoušení vlasů při fénování
- ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu
- vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů
- nízká hmotnost
| Barva: | černá |
| Délka těla kartáče: | 110 mm |
| Hmotnost balení: | 0.093 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.093 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 27 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 7 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 27 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | plochý, rozčesávací, foukací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | ergonomický tvar, na mokré vlasy, antistatický, vyjímatelný hrot |
| Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Ionic - černý Velikost: malý − FB1PC-S |
| Skladem 19 ks | 339,- Kč |
| Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Ionic - černý Velikost: velký − FB1PC-L |
| Skladem 20 a více ks | 389,- Kč |
Společnost OLIVIA GARDEN byla založena v Belgii v roce 1968. Olivia Garden má dlouhou historii navrhování a podpory inovace vysoce kvalitních kadeřnických výrobků určených ke splnění potřeb všech kadeřníků.
| PRO: | můj oblíbený typ kartáče je větší, spíš pro dlouhé husté vlasy |
| Proti: | asi jsem přehlédla při objednávce - lepší by byl se štětinami |
| PRO: | skvelo rozčesáva vlasy |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Bleskové dodání Kvalitní zboží Příznivé ceny |
| PRO: | Vse na jednicku! |
| PRO: | Zboží kvalitní,skvělé zabalené, rychlé dodání, perfektní servis |
| PRO: | rychlost |