Obj.číslo: 6713
Značka: Olivia Garden
Model: ID1016
GTIN (EAN): 5414343010162
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 43 mm
Typ: samostatný kartáč
Kartáč na vlasy Olivia Garden Bamboo Touch Thermal z bambusového dřeva je určený na foukání vlasů fénem. Bambus je ekologicky čistý a rychle obnovitelný zdroj. Anti-statické nylonové štětiny kartáče brání účinně proti statické elektřině a proto jsou vlasy rovné a lesklé. Vlasové vlákno bude uzavřeno a tím je chráněno před ztrátou hydratace. Kerami... více »
| Cena s DPH : | 279,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 231,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 273,- Kč | |
Kartáč na vlasy Olivia Garden Bamboo Touch Thermal z bambusového dřeva je určený na foukání vlasů fénem. Bambus je ekologicky čistý a rychle obnovitelný zdroj. Anti-statické nylonové štětiny kartáče brání účinně proti statické elektřině a proto jsou vlasy rovné a lesklé. Vlasové vlákno bude uzavřeno a tím je chráněno před ztrátou hydratace. Keramický povrch kartáče zajišťuje, že teplo z fénu je distribuováno rovnoměrně a rychle po celém kartáči. Velké vzduchové otvory zajistí lepší proudění vzduchu, což má za následek mnohem rychlejší, přesnější a jemnější styling. Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné a bezpečné použití. Kartáč perfektně padne do každé ruky.
Barva: béžová
Průměr: 43 mm
Průměr včetně štětin: 60 mm
Štětiny: nylonové
Vlastnosti:
- kartáč z bambusového dřeva
- anti-statické nylonové štětiny
- vlasy jsou po použití rovné a lesklé
- chrání vlasy před ztrátou hydratace
- keramický povrch kartáče
- rovnoměrné rozložení tepla
- velké vzduchové otvory pro lepší proud vzduchu
- rychlejší, přesnější, jemnější styling
- ergonomická rukojeť
- perfektně padne do každé ruky
- ultra lehký
| Barva: | krémová |
| Délka těla kartáče: | 116 mm |
| Hmotnost balení: | 0.094 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.092 kg |
| Materiál kartáče: | dřevo |
| Průměr kartáče bez štětin: | 43 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 60 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 6 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 6 cm |
| Rozměr balení - výška: | 24.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 6 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 6 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 24.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar |
| Kartáč Olivia Garden Healthy Hair Bamboo - termální Průměr kartáče: 23 mm − ID1014 |
| Skladem 20 a více ks | 195,- Kč |
| Kartáč Olivia Garden Healthy Hair Bamboo - termální Průměr kartáče: 33 mm − ID1015 |
| Skladem 20 a více ks | 239,- Kč |
| Kartáč Olivia Garden Healthy Hair Bamboo - termální Průměr kartáče: 53 mm − ID1017 |
| Skladem 20 a více ks | 359,- Kč |
| Kartáč Olivia Garden Healthy Hair Bamboo - termální Průměr kartáče: 63 mm − ID2234 |
| Skladem 20 a více ks | 499,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více| PRO: | Dobře se drží Dobrá velikost |
| PRO: | Vlasy na kartáči kladně kloužou a nezadrhují se jak na jiných kartáčích. Jen na ofinu by byl asi lepší menší kartáč. |
| PRO: | Mám jemné vlasy. Koupila jsem mnoho kartáčů a tenhle je nej! |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Velmi rychle doručeno Žádná |
| PRO: | rychlé jednání |