Obj.číslo: 25146
Značka: Olivia Garden
Model: ID2176
GTIN (EAN): 5414343021762
Dostupnost: ihned k odběru
Barva: mátově zelená
Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Mint má speciálně tvarovaný design, který je vhodný k masáži vlasové pokožky. Můžete jej použít jak na mokré, tak suché vlasy. Obsahuje směs čistých kančích štětin, jejich úkolem je vyhladit vlasové vlákno během stylingu a vlasům dodat potřebný lesk, objem a nylonové štětiny, které pokožku jemně stimulu... více »
| Cena s DPH : | 569,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 470,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 557,- Kč | |
Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Mint má speciálně tvarovaný design, který je vhodný k masáži vlasové pokožky. Můžete jej použít jak na mokré, tak suché vlasy. Obsahuje směs čistých kančích štětin, jejich úkolem je vyhladit vlasové vlákno během stylingu a vlasům dodat potřebný lesk, objem a nylonové štětiny, které pokožku jemně stimulují. Extra jemné, anti-statické štětiny zajišťují obzvláště jemnou péči pro vaše vlasy a zabraňují elektrostatickému nabíjení vlasů. Velké vzduchové díry kartáčů poskytují lepší proudění vzduchu. Výsledkem je rychlejší a efektivnější sušení. Ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu a vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů zajišťuje maximální pohodlí.
Barva: mátově zelená
Celková délka kartáče: 270 mm
Šířka kartáče: 70 mm
Délka česací plochy: 110 mm
Délka rukojeti: 110 mm
Vlastnosti:
- kartáč na vlasy
- masíruje a stimuluje vlasovou pokožku
- anti-statické štětiny zabraňující elektrostatickému nabíjení vlasů
- velké otvory zajišťují rychlejší vysoušení vlasů při fénování
- ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu
- vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů
- nízká hmotnost
| Barva: | zelená |
| Délka těla kartáče: | 112 mm |
| Hmotnost balení: | 0.093 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.093 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 27 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 7 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 27 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | plochý, rozčesávací, foukací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou, přírodní |
| Vlastnosti kartáče: | na mokré vlasy, antistatický, ergonomický tvar, vyjímatelný hrot, dvě vrstvy štětin |
| Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Barva: černá |
| Externí sklad (do 4 prac. dnů) | 569,- Kč |
| Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Barva: pastelově fialová − FB1PC-LAV |
| Skladem 4 ks | 569,- Kč |
| Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Barva: pastelově růžová − FB1PC-PM |
| Skladem posledních 5 ks | 409,- Kč |
| Kartáč Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Barva: růžová − FB1PC-HP |
| Na cestě (očekáváme 30.04.) | 569,- Kč |
Společnost OLIVIA GARDEN byla založena v Belgii v roce 1968. Olivia Garden má dlouhou historii navrhování a podpory inovace vysoce kvalitních kadeřnických výrobků určených ke splnění potřeb všech kadeřníků.
| PRO: | Skvele rozcesava i detske tvrde vlasky, je to jako masaz se s nim cesat, bomba |
| PRO: | Hezky vypadá.
Je lehoučký. Netrhá a neškube vlasy. |
| Proti: | - |
| PRO: | Nejlepší hřeben! |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | rychlost, ochota |
| PRO: | Vše v pořádku po všech stránkách, rychlé dodání, spolehlivost. |
| PRO: | Pestrá nabídka, dobré ceny, rychlé jednání i dodání. |