Obj.číslo: 18734
Značka: Angry Beards
Model: GR-COMB-CARBON-COMBAT
GTIN (EAN): 8594205594102
Dostupnost: ihned k odběru
Všestranný hřeben na vlasy a vousy Angry Beards Combat Comb je vyroben z odolného karbonu, je tedy vhodný na rozčesání zacuchaných vlasů a vousů. Hřeben je lehký s matnou antistatickou úpravou a taktickou konstrukcí - rukojeť hřebenu je zakončena taktickým okem na prst, díky které se hřeben dobře drží a nevypadne Vám při česání z ruky. Materiál: ... více »
| Cena s DPH : | 289,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 239,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 283,- Kč | |
Všestranný hřeben na vlasy a vousy Angry Beards Combat Comb je vyroben z odolného karbonu, je tedy vhodný na rozčesání zacuchaných vlasů a vousů. Hřeben je lehký s matnou antistatickou úpravou a taktickou konstrukcí - rukojeť hřebenu je zakončena taktickým okem na prst, díky které se hřeben dobře drží a nevypadne Vám při česání z ruky.
Materiál: karbon
Barva: matná černá
Rozměry: 22,5 x 3,5 x 0,6 cm
Délka zubů: 1,8 cm
Vlastnosti:
- karbonový hřeben
- na vlasy a vousy
- antistatický
- rukojeť s okem na prst
- rozčeše i zacuchané vlasy a vousy
- matný černý design
Tip: Pokud máte plnovous, doporučujeme Vám karbonový hřeben Angry Beards Dual Comb.
| Barva: | černá |
| Délka hřebenu: | 22.5 cm |
| Hmotnost balení: | 0.031 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.03 kg |
| Materiál hřebenu: | karbon |
| Rozměr balení - hloubka: | 0.8 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 6 cm |
| Rozměr balení - výška: | 24 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 0.6 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 3.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 22.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Typ hřebenu: | barber, rozčesávací |
| Vlastnosti hřebenu: | antistatický, na vousy, rukojeť |
Česká firma Angry Beards, se srdcem v Třebíči, nabízí špičkovou péči pro všechny vousáče. Veškeré produkty vznikají ve spolupráci s profesionály z oboru a přináší stoprocentní kvalitu. Přírodní oleje a vlastní receptura, dělá ze značky Angry Beards naprostý originál na trhu.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Kvalitní zboží, rychlé dodání, celková spokojenost |
| PRO: | Sortiment, cena, rychlost dodani |
| PRO: | Rychlé doručení Výborná komunikace obchodu Dárek k nákupu Zboží bylo perfektně zabaleno |