Obj.číslo: 2251
Značka: Hairway
Model: 05080
GTIN (EAN): 4250395400923
Dostupnost: ihned k odběru
Velikost: 22 cm, délka zubů 2-1,8 cm
Karbonový hřeben Hairway 05080 je ideálním pomocníkem pro kadeřníky, kteří ocení lehký a pružný materiál. Tento hřeben na vlasy je vysoce kvalitní nástroj vyrobený z uhlíkových vláken, který je lehký, pružný a šetrný k pokožce. Má antistatické účinky, je odolný až do teploty 150 °C, a také vůči kyselinám a louhu. Vhodný pro všechny typy vlasů, nabí... více »
| Cena s DPH : | 95,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 79,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 92,- Kč | |
Karbonový hřeben Hairway 05080 je ideálním pomocníkem pro kadeřníky, kteří ocení lehký a pružný materiál. Tento hřeben na vlasy je vysoce kvalitní nástroj vyrobený z uhlíkových vláken, který je lehký, pružný a šetrný k pokožce. Má antistatické účinky, je odolný až do teploty 150 °C, a také vůči kyselinám a louhu. Vhodný pro všechny typy vlasů, nabízí pohodlné a bezpečné rozčesávání bez statické elektřiny. Tento hřeben přináší skvělou ovladatelnost a vydrží i náročné každodenní použití.
Celková délka: 22 cm
Materiál: karbon
Vlastnosti:
- hřeben na vlasy
- ideální pro stříhání vlasů
- snižuje statickou elektřinu ve vlasech
- z lehkého a pružného materiálu
- vyroben z uhlíkových vláken
- odolný proti kyselinám a louhu
- teplotní odolnost až do 150 °C
| Barva: | černá |
| Hmotnost balení: | 0.021 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.011 kg |
| Materiál hřebenu: | karbon |
| Rozměr balení - hloubka: | 0.4 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 5.3 cm |
| Rozměr balení - výška: | 29 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 0.4 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 2.7 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 22 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Typ hřebenu: | stříhací |
| Vlastnosti hřebenu: | antistatický, dvě hustoty zubů, tepelně odolný |
| Hairway Karbonový hřeben na vlasy Velikost: 18 cm, délka zubů 1,5-1,1 cm − 05086 |
| Skladem 20 a více ks | 95,- Kč |
| Hairway Karbonový hřeben na vlasy Velikost: 18 cm, délka zubů 2,1-1,6 cm − 05088 |
| Skladem 9 ks | 95,- Kč |
| Hairway Karbonový hřeben na vlasy Velikost: 21 cm, délka zubů 1,9-1,4 cm − 05087 |
| Není skladem (do 2 týdnů) | 95,- Kč |
| Hairway Karbonový hřeben na vlasy Velikost: 21 cm, délka zubů 2,2-1,8 cm − 05089 |
| Skladem 14 ks | 95,- Kč |
| Hairway Karbonový hřeben na vlasy Velikost: 21,8 cm, délka zubů 2-1,7 cm − 05090 |
| Skladem 7 ks | 95,- Kč |
Značka Hairway je již 10 let synonymem kvality. Zakladatelé německé značky Hairway jsou Hübert a Krieger, odborníci v oblasti profesionálních kadeřnických produktů. Do nabídky produktů patří široký výběr kadeřnického nábytku, elektra, různých pomůcek pro kadeřníky a mimo jiné také produkty pro využití v oblasti kosmetiky. Výrobky Hairway splňují vysoké nároky kadeřníků, důraz je kladen na materiál, praktičnost a design. "Spokojený zákazník", to je klíč k úspěchu značky Hairway.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Skvělé ceny Velký výběr na eshopu extra rychlé doručení! |
| PRO: | opravdu rychlé zpracování objednávky |