Obj.číslo: 197
Značka: Olivia Garden
Model: 2032842
GTIN (EAN): 5414343010216
Dostupnost: ihned k odběru
Součást balení: SC-2
Karbonový hřeben Olivia Garden Carbon - SC-2 z ionizovaného karbonu, je lehký a pevný. Vhodný pro všechny typy vlasů. Jemný k pokožce. Barva: černá Délka hřebenu: 18,1 cm Délka zubu: v nejnižším místě - 11 mm, v nejvyšším místě - 19 mm Materiál: karbon Vlastnosti: - karbonový hřeben na vlasy z ionizovaného karbonu - lehký a pevný - odolný proti ... více »
| Cena s DPH : | 105,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 87,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 103,- Kč | |
Karbonový hřeben Olivia Garden Carbon - SC-2 z ionizovaného karbonu, je lehký a pevný. Vhodný pro všechny typy vlasů. Jemný k pokožce.
Barva: černá
Délka hřebenu: 18,1 cm
Délka zubu: v nejnižším místě - 11 mm, v nejvyšším místě - 19 mm
Materiál: karbon
Vlastnosti:
- karbonový hřeben na vlasy z ionizovaného karbonu
- lehký a pevný
- odolný proti kyselinám a louhům
- antistatický
- teplotní odolnost až do 230 °C
| Barva: | černá |
| Hmotnost balení: | 0.035 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.013 kg |
| Materiál hřebenu: | karbon |
| Rozměr balení - hloubka: | 0.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 5.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 23 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 0.4 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 3.1 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 18.1 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Typ hřebenu: | stříhací |
| Vlastnosti hřebenu: | antistatický, dvě hustoty zubů, ionizační, tepelně odolný |
| Karbonové ionizační hřebeny Olivia Garden SC Součást balení: sada − 2032840 |
| Skladem 15 ks | 459,- Kč |
| Karbonové ionizační hřebeny Olivia Garden SC Součást balení: SC-1 − 2032841 |
| Skladem 18 ks | 99,- Kč |
| Karbonové ionizační hřebeny Olivia Garden SC Součást balení: SC-3 − 2032843 |
| Skladem 20 a více ks | 125,- Kč |
| Karbonové ionizační hřebeny Olivia Garden SC Součást balení: SC-4 − 2032844 |
| Skladem 20 a více ks | 135,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více| PRO: | Precizna pomocka |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | dodání druhý den |
| PRO: | Doporučuji!!! |