Obj.číslo: 25419
Značka: Eurostil Professional
Model: 04427
GTIN (EAN): 8423029040529
Dostupnost: ihned k odběru
Exfoliační a masážní kartáč Eurostil Professional přináší pokožce hlavy nejen masážní a relaxační zážitek, ale také zdraví. Kartáč má ergonomický design, díky kterému skvěle padne do dlaně. Měkké a pružné silikonové štětiny kuželovitého tvaru jsou k pokožce šetrné. Jemně odstraňují z pokožky odumřelé kožní buňky a zbytky stylingových produktů, a po... více »
| Cena s DPH : | 53,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 44,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 51,- Kč | |
Exfoliační a masážní kartáč Eurostil Professional přináší pokožce hlavy nejen masážní a relaxační zážitek, ale také zdraví. Kartáč má ergonomický design, díky kterému skvěle padne do dlaně. Měkké a pružné silikonové štětiny kuželovitého tvaru jsou k pokožce šetrné. Jemně odstraňují z pokožky odumřelé kožní buňky a zbytky stylingových produktů, a podporují tak zdraví vlasů již od kořínků. Kartáč je ideální pro použití ve sprše na mokré vlasy, lze jej však použít i na vlasy suché. Vhodný pro všechny typy vlasů.
Barva: šedá
Materiál: plastový materiál a silikon
Rozměry masážní plochy: 6,5 x 9 cm
Vlastnosti:
- exfoliační a masážní kartáč
- pro zdraví a krásu vlasů a pokožky hlavy
- odstraňuje jemně a šetrně odumřelé kožní buňky
- měkké a pružné silikonové štětiny kuželovitého tvaru
- ergonomický tvar
- skvěle padne do ruky
- na mokré i suché vlasy
- pro všechny typy vlasů
Aplikace:
1. Kartáč přiložte na pokožku hlavy.
2. Jemně přitlačte štětiny na pokožku a masírujte drobnými krouživými pohyby.
| Barva: | šedá |
| Délka těla kartáče: | 90 mm |
| Hmotnost balení: | 0.043 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.041 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 7.4 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 15 cm |
| Rozměr balení - výška: | 21 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 7.4 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 9 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 7 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | masážní |
| Typ štětin: | plastové |
| Vlastnosti kartáče: | do dlaně, ergonomický tvar, na mokré vlasy |
Eurostil Professional, španělská značka se sídlem v Barceloně, je renomovaná a mezinárodně uznávaná značka, která se specializuje na profesionální kadeřnické produkty. Od roku 1952 má značka již dlouhou historii v oboru, což ji činí důvěryhodným partnerem pro kadeřníky po celém světě.
Eurostil Professional se vyznačuje nekompromisním zaměřením na precizní zpracování, ergonomický design a moderní technologie. Díky širokému sortimentu kadeřnických potřeb a nástrojů nabízí kadeřníkům možnost volby z nejlepších profesionálních pomůcek, které usnadňují tvorbu perfektních účesů a splňují náročné požadavky salonů i klientů.
| PRO: | Super masáž hlavy |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Vše v naprostém pořádku. |
| PRO: | Dobra cena, okamzita expedice objednaneho zbozi. |