Kruhový kartáč Sibel se stopkou na uchycení do dlaně je z měkkého plastu a je velmi šetrný k vlasům. Kartáč je vhodný jak k česání, tak i lehkému masírování vlasové pokožky. Barva: černá Průměr: 80 mm Vlastnosti: - plochý, kruhový, plastový kartáč na vlasy řady BASIC-LINE se stopkou na uchycení do dlaně - měkký plast, šetrný k vlasům - možno použ... více »
| Cena s DPH : | 33,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 27,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 32,- Kč | |
Kruhový kartáč Sibel se stopkou na uchycení do dlaně je z měkkého plastu a je velmi šetrný k vlasům. Kartáč je vhodný jak k česání, tak i lehkému masírování vlasové pokožky.
Barva: černá
Průměr: 80 mm
Vlastnosti:
- plochý, kruhový, plastový kartáč na vlasy řady BASIC-LINE se stopkou na uchycení do dlaně
- měkký plast, šetrný k vlasům
- možno použít i na lehké masírování vlasové pokožky
| Barva: | černá |
| Délka těla kartáče: | 80 mm |
| Hmotnost balení: | 0.022 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.02 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 3.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 8 cm |
| Rozměr balení - výška: | 8 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 8 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 8 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | masážní |
| Typ štětin: | plastové |
| Vlastnosti kartáče: | do dlaně, na mokré vlasy |
Značka Sibel vybaví kompletně Váš salón. Sibel nabízí profesionální kadeřnické pomůcky pro barvení, stříhání, kadeřnický nábytek, strojky, žehličky na vlasy, fény, kulmy, kosmetické kufříky, širokou škálu vlasové kosmetiky i potřeb pro Barber salóny. Každý produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které dokonale odolávají každodennímu používání v salónech i doma. Již po mnoho let je Sibel ceněná značka pro svoji kvalitu a profesionalitu. Můžete si vybrat z široké nabídky kadeřnických potřeb pro denní profesionální i domácí použití. Sibel zaručuje, že každý najde to, co hledá.
| PRO: | výborne češe a masíruje |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rýže Rýže Není |
| PRO: | výhodné ceny široký sortiment |