Obj.číslo: 23553
Značka: Olivia Garden
Model: ID2005
GTIN (EAN): 5414343020055
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 45 mm
Kartáč Olivia Garden Expert Shine Ceramic+Ion obsahuje turmalín, který snižuje statickou elektřinu vlasů. Vlasy se uzavřou a tím je zabráněno vysychání vlasového vlákna, vlasy jsou lesklé a zdravější. Ionizované kartáče nabízejí nejlepší ochranu, zvláště pro časté sušení vlasů nebo při veškerých tepelných úpravách vlasů. Kartáč má děrované tělo, ... více »
| Cena s DPH : | 449,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 371,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 440,- Kč | |
Kartáč Olivia Garden Expert Shine Ceramic+Ion obsahuje turmalín, který snižuje statickou elektřinu vlasů. Vlasy se uzavřou a tím je zabráněno vysychání vlasového vlákna, vlasy jsou lesklé a zdravější. Ionizované kartáče nabízejí nejlepší ochranu, zvláště pro časté sušení vlasů nebo při veškerých tepelných úpravách vlasů. Kartáč má děrované tělo, které zajišťuje plynulý průtok horkého vzduchu při fénování. Tyto speciální otvory umožňují rychlejší proudění vzduchu a tím je kratší doba schnutí. Ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu a vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů zajišťuje maximální pohodlí.
Technologie:
Technologie Ceramic - hlava kartáče se nahřeje a déle drží teplo, dochází tedy k lepšímu a rychlejšímu usušení vlasů
Ionizační technologie - zabraňuje povlávání a elektrizování vlasů; vlasy získávají přirozený lesk
Barva: šedo-bílá
Štětiny: nylonové
Průměr: 45 mm
Průměr včetně štětin: 60 mm
Vlastnosti:
- obsahuje turmalín
- extra jemné nylonové štětiny pro dokonalou péči o vaše vlasy
- velké otvory zajišťují rychlejší vysoušení vlasů při fénování
- ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu
- vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů
- nízká hmotnost
| Barva: | šedá , bílá |
| Délka těla kartáče: | 98 mm |
| Hmotnost balení: | 0.093 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.091 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 45 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 60 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 6 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 6 cm |
| Rozměr balení - výška: | 25 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 6 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 6 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 25 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar, vyjímatelný hrot |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Shine Ceramic+Ion Průměr kartáče: 15 mm − ID2001 |
| Skladem 20 a více ks | 349,- Kč |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Shine Ceramic+Ion Průměr kartáče: 20 mm − ID2002 |
| Skladem 20 a více ks | 365,- Kč |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Shine Ceramic+Ion Průměr kartáče: 25 mm − ID2003 |
| Skladem 20 a více ks | 375,- Kč |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Shine Ceramic+Ion Průměr kartáče: 35 mm − ID2004 |
| Skladem 20 a více ks | 409,- Kč |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Shine Ceramic+Ion Průměr kartáče: 55 mm − ID2006 |
| Skladem 20 a více ks | 499,- Kč |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Shine Ceramic+Ion Průměr kartáče: 65 mm − ID2007 |
| Skladem 20 a více ks | 599,- Kč |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Shine Ceramic+Ion Průměr kartáče: 80 mm − ID2008 |
| Skladem 20 a více ks | 749,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlé dodání |
| PRO: | Dobrá komunikace, rychlé odeslání |