Obj.číslo: 26295
Značka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343021823
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 65 mm
Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Heat Nylgard s průměrem 65 mm je navržen pro precizní styling a tvarování vlasů při foukání. Jeho keramicko-měděná technologie zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což zkracuje dobu foukání a umožňuje rychlé a efektivní sušení a styling. Kartáč má lehkou, perfektně vyváženou konstrukci a ... více »
| Cena s DPH : | 779,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 644,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 763,- Kč | |
Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Heat Nylgard s průměrem 65 mm je navržen pro precizní styling a tvarování vlasů při foukání. Jeho keramicko-měděná technologie zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což zkracuje dobu foukání a umožňuje rychlé a efektivní sušení a styling. Kartáč má lehkou, perfektně vyváženou konstrukci a ergonomickou rukojeť pro pohodlnou manipulaci. Jeho unikátní štětiny Nylgard jsou pružné a velmi odolné vůči vysokým teplotám až do 290 °C. Díky velkému průměru je kartáč ideální pro vytváření bohatých vln a objemu. Vysunovací hrot umístěný v rukojeti kartáče je praktickým nástrojem pro oddělování jednotlivých pramenů a precizní styling.
Barva: šedá, bronzová
Průměr těla bez štětin: 65 mm
Průměr kartáče včetně štětin: 89 mm
Technologie:
Keramicko-měděný povrch - zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což zkracuje dobu foukání a umožňuje rychlé a efektivní sušení a styling
Štětiny Nylgard - unikátní štětiny, které jsou pružné a velmi odolné vůči vysokým teplotám až do 290 °C
Vlastnosti:
- kulatý foukací kartáč na vlasy
- keramicko-měděný povrch
- nylonové štětiny
- účinný a snadný styling vlasů
- rovnoměrné rozložení tepla
- velké vzduchové otvory pro lepší proud vzduchu
- rychlejší, přesnější, jemnější styling
- ergonomická rukojeť
- pro pohodlné a bezpečné použití
- vysunovací hrot pro rozdělení vlasů na sekce
- lehký a vyvážený design
| Barva: | bronzová , šedá |
| Délka těla kartáče: | 98 mm |
| Hmotnost balení: | 0.132 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.13 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 65 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 89 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 8.9 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 8.9 cm |
| Rozměr balení - výška: | 26.8 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 8.9 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 8.9 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 26.8 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | ergonomický tvar, vyjímatelný hrot |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Heat Nylgard Průměr kartáče: 15 mm |
| Skladem 17 ks | 399,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Heat Nylgard Průměr kartáče: 25 mm − ID2178 |
| Skladem 9 ks | 399,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Heat Nylgard Průměr kartáče: 35 mm − ID2179 |
| Skladem 20 a více ks | 459,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Heat Nylgard Průměr kartáče: 45 mm − ID2180 |
| Skladem 20 a více ks | 490,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Heat Nylgard Průměr kartáče: 55 mm − ID2181 |
| Skladem 20 a více ks | 517,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlost, spolehlivost |
| PRO: | Spolehlivý obchod. |