Obj.číslo: 22721
Značka: Olivia Garden
Model: ID2026
GTIN (EAN): 5414343020260
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 45 mm
Profesionální kulatý kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Speed Ceramic + Ion Thermal má extra dlouhé tělo (15cm), které urychluje o 25 % dobu sušení. Turmalín-iontová technologie zabraňuje vysušování vlasů, nedochází k vysychání vlasového vlákna, vlasy jsou lesklé a zdravější. Ionizované kartáče nabízejí nejlepší ochranu, zvláště pro časté sušen... více »
| Cena s DPH : | 495,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 409,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 485,- Kč | |
| Barva: | bílá , šedá |
| Délka těla kartáče: | 130 mm |
| Hmotnost balení: | 0.102 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.097 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 45 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 60 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 6 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 6 cm |
| Rozměr balení - výška: | 28 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 6 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 6 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 28 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar, prodloužené tělo, vyjímatelný hrot |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Průměr kartáče: 25 mm − ID2024 |
| Skladem 20 a více ks | 419,- Kč |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Průměr kartáče: 35 mm − ID2025 |
| Skladem 20 a více ks | 439,- Kč |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Průměr kartáče: 55 mm − ID2027 |
| Skladem 20 a více ks | 535,- Kč |
| Kulatý kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden Expert Průměr kartáče: 65 mm − ID2028 |
| Skladem 20 a více ks | 639,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlé dodání |
| PRO: | Rychlé dodání. Dobrá cena. |
| PRO: | Rychlé vyřízení. Kvalitní produkty. |
| PRO: | Dobrá orientace na e-shopu, jednoduchý nákup. Bleskové vyřízení a dodávka. |