Obj.číslo: 24984
Značka: Olivia Garden
Model: ID2100
GTIN (EAN): 5414343021007
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 65 mm
Profesionální kulatý foukací kartáč Olivia Garden Blowout Classic Silver je ideálním pomocníkem pro dokonalou foukanou. Díky hliníkovému tělu je kartáč extrémně lehký. Velké vzduchové otvory poskytují lepší proudění vzduchu, což má za následek mnohem rychlejší, přesnější a jemnější styling. Tepelně odolné nylonové štětiny působí antistaticky a dodá... více »
| Cena s DPH : | 535,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 442,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 524,- Kč | |
Profesionální kulatý foukací kartáč Olivia Garden Blowout Classic Silver je ideálním pomocníkem pro dokonalou foukanou. Díky hliníkovému tělu je kartáč extrémně lehký. Velké vzduchové otvory poskytují lepší proudění vzduchu, což má za následek mnohem rychlejší, přesnější a jemnější styling. Tepelně odolné nylonové štětiny působí antistaticky a dodávají vlasům lesk. Kartáč má ergonomickou protiskluzovou rukojeť s gripováním v oblasti palce pro lepší úchop a maximální pohodlí při práci. Součástí rukojeti je i výsuvný hrot na oddělování jednotlivých pramenů.
Barva: černá, stříbrná
Průměr: 65 mm
Průměr včetně štětin: 90 mm
Vlastnosti:
- kulatý foukací kartáč
- extrémně lehký díky hliníkovému tělu (135 g)
- antistatický
- vzduchové otvory pro lepší proudění vzduchu
- nylonové štětiny
- ergonomická protiskluzová rukojeť
- gripování v oblasti palce
- výsuvný hrot pro oddělování pramenů
| Barva: | černá , stříbrná |
| Délka těla kartáče: | 98 mm |
| Hmotnost balení: | 0.142 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.135 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 65 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 90 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 9 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 9 cm |
| Rozměr balení - výška: | 26.4 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 9 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 9 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 26.4 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar, vyjímatelný hrot |
| Kulatý foukací kartáč Olivia Garden Blowout Classic Silver Průměr kartáče: 10 mm − ID2094 |
| Skladem 20 a více ks | 235,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč Olivia Garden Blowout Classic Silver Průměr kartáče: 15 mm − ID2095 |
| Skladem 20 a více ks | 239,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč Olivia Garden Blowout Classic Silver Průměr kartáče: 25 mm − ID2096 |
| Skladem 16 ks | 279,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč Olivia Garden Blowout Classic Silver Průměr kartáče: 35 mm − ID2097 |
| Skladem 16 ks | 315,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč Olivia Garden Blowout Classic Silver Průměr kartáče: 45 mm − ID2098 |
| Skladem 9 ks | 359,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč Olivia Garden Blowout Classic Silver Průměr kartáče: 55 mm − ID2099 |
| Skladem 16 ks | 409,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč Olivia Garden Blowout Classic Silver Průměr kartáče: 85 mm − ID2101 |
| Skladem 17 ks | 639,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Kvalitní zboží, rychlé dodání, celková spokojenost |
| PRO: | Dobrá a rychlá komunikace. |
| PRO: | Rychlé vyřízení objednávky, kvalitní vlasové péče. |