Obj.číslo: 2811
Značka: Hairway
Model: 08001-32
GTIN (EAN): 4250395404501
Dostupnost: ihned k odběru
Barva: stříbrná
Plochý oboustranný kartáč na vlasy Hairway s žebrovou rukojetí pro pohodlné použití. Kartáč má na přední i zadní straně plastové hroty zakončené bílou kuličkou pro rozčesávání vlasů. Tento rozčesávací kartáč je vhodný pro jakoukoliv délku vlasů. Délka hrotů: 20 mm, 12 mm Počet řádků: 7, 14 Barva: stříbrná Vlastnosti: - ergonomická rukojeť - kartá... více »
| Cena s DPH : | 52,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 43,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 50,- Kč | |
Plochý oboustranný kartáč na vlasy Hairway s žebrovou rukojetí pro pohodlné použití. Kartáč má na přední i zadní straně plastové hroty zakončené bílou kuličkou pro rozčesávání vlasů. Tento rozčesávací kartáč je vhodný pro jakoukoliv délku vlasů.
Délka hrotů: 20 mm, 12 mm
Počet řádků: 7, 14
Barva: stříbrná
Vlastnosti:
- ergonomická rukojeť
- kartáč má z přední i zadní strany plastové hroty zakončené bílou kuličkou
- snadné a pohodlné rozčesávání vlasů
| Barva: | šedá |
| Délka těla kartáče: | 97 mm |
| Hmotnost balení: | 0.067 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.063 kg |
| Materiál kartáče: | plast, sláma |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.9 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 7.4 cm |
| Rozměr balení - výška: | 25 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.8 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 3 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 21.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | oválný |
| Typ kartáče: | foukací, rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | na mokré vlasy, ergonomický tvar, dvě vrstvy štětin |
Značka Hairway je již 10 let synonymem kvality. Zakladatelé německé značky Hairway jsou Hübert a Krieger, odborníci v oblasti profesionálních kadeřnických produktů. Do nabídky produktů patří široký výběr kadeřnického nábytku, elektra, různých pomůcek pro kadeřníky a mimo jiné také produkty pro využití v oblasti kosmetiky. Výrobky Hairway splňují vysoké nároky kadeřníků, důraz je kladen na materiál, praktičnost a design. "Spokojený zákazník", to je klíč k úspěchu značky Hairway.
| PRO: | Krásně rozčesávání mokrých i suchých vlasů. Plná spokojenost |
| Proti: | Nic |
| PRO: | Dobře se drží,je pěkný a hlavně plní účel pro který jsem ho zakoupila |
| PRO: | Dobrá úprava vlasů |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | rychlá reakce obchodu i dodání |
| PRO: | velmi rychlé dodání |