Obj.číslo: 26586
Značka: Olivia Garden
Model: ID2108
GTIN (EAN): 5414343021083
Dostupnost: ihned k odběru
Oboustranný foukací kartáč na vlasy Olivia Garden 2in1 Essential Tunnel Silver je skvělým pomocníkem při vysoušení vlasů. Na jedné straně je kartáč vybaven delšími nylonovými štětinami, které jsou ideální pro snadné a rychlé vysoušení vlasů. Druhá strana kartáče disponuje kratšími dvojitými štětinami, které poskytují lepší přilnavost vlasů při styl... více »
| Cena s DPH : | 275,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 227,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 269,- Kč | |
Oboustranný foukací kartáč na vlasy Olivia Garden 2in1 Essential Tunnel Silver je skvělým pomocníkem při vysoušení vlasů. Na jedné straně je kartáč vybaven delšími nylonovými štětinami, které jsou ideální pro snadné a rychlé vysoušení vlasů. Druhá strana kartáče disponuje kratšími dvojitými štětinami, které poskytují lepší přilnavost vlasů při stylingu pro jejich lepší kontrolu. Nylonové štětiny jsou odolné vůči vysokým teplotám a díky zakončení kuličkou poskytují vlasům i pokožce hlavy šetrnou péči s minimalizací poškození vlasů nebo poškrábání pokožky. Rukojeť kartáče obsahuje vyjímatelný hrot pro oddělování pramenů.
Barva: stříbrná
Celková délka kartáče: 250 mm
Šířka kartáče: 43 mm
Délka česací plochy: 110 mm
Délka rukojeti: 140 mm
Vlastnosti:
- oboustranný foukací kartáč
- delší nylonové štětiny pro snadné vysoušení vlasů
- kratší nylonové dvojité štětiny pro lepší kontrolu
- štětiny odolné vůči vysokým teplotám
- zakončení štětin kuličkou pro šetrnou péči o vlasy i pokožku
- hrot v rukojeti pro oddělování pramenů
| Barva: | stříbrná , černá |
| Délka těla kartáče: | 105 mm |
| Hmotnost balení: | 0.092 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.09 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 4.3 cm |
| Rozměr balení - výška: | 25 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4.3 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 25 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | oválný |
| Typ kartáče: | plochý, foukací, rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | dvě vrstvy štětin, ergonomický tvar, vyjímatelný hrot |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Došlo velmi brzo a v pořádku |
| PRO: | Rychlé dodání dobře zabaleného produktu |
| PRO: | Rychlost, spolehlivost |