Náhradní díl pro kartáč na vlasy s odnímatelným polštářem Varis Detangler Brush Grid je vyměnitelný díl, který lze snadno vyjmout, díky tomu se snadněji čistí a zabraňuje se rozmnožování bakterií. Díky Tri-Detangle systému (systém tří různých druhů nylonových štětin) je kartáč ideální pro šetrné rozplétání dlouhých a středně dlouhých vlasů, aniž by... více »
| Cena s DPH : | 370,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 306,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 362,- Kč | |
Náhradní díl pro kartáč na vlasy s odnímatelným polštářem Varis Detangler Brush Grid je vyměnitelný díl, který lze snadno vyjmout, díky tomu se snadněji čistí a zabraňuje se rozmnožování bakterií. Díky Tri-Detangle systému (systém tří různých druhů nylonových štětin) je kartáč ideální pro šetrné rozplétání dlouhých a středně dlouhých vlasů, aniž by je poškodil.
Barva: černá
Rozměry: 58 x 93 mm
Vlastnosti:
- vyměnitelný díl pro plochý kartáč Varis Detangler Brush Grid
- vhodný i pro styling, objem a uhlazení vlasů
- nylonové štětiny eliminující statickou elektřinu
- ideální pro dlouhé a středně dlouhé vlasy
- na mokré i suché vlasy
| Barva: | černá |
| Hmotnost balení: | 0.044 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.032 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 3.3 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 6 cm |
| Rozměr balení - výška: | 9.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 5.8 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 9.3 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | plochý, uhlazovací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou, nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, tři vrstvy štětin, na mokré vlasy |
Značka Varis je synonymem pro profesionální stylingové nástroje navržené s ohledem na potřeby profesionálů. Jejich vznik je spojen s touhou využít kreativní energii stylistů a inspirovat se řemeslem a kreativitou mistrů stylingu.
Kolekce profesionálních nástrojů Varis je vytvořena s využitím nejmodernější technologie a empatie k potřebám stylistů Značka Varis si zakládá na detailech, protože ví, že právě ty mohou udělat velký rozdíl v práci stylistů.
Každý produkt značky Varis je pečlivě navržen tak, aby poskytoval bezchybné výsledky. Jeho intuitivní design splňuje potřeby stylistů a řeší každý detail stylingového procesu, což vede k maximální spokojenosti a efektivitě při práci.
Značka Varis přináší profesionální stylingové nástroje, které jsou nejen funkční, ale také inspirativní a přínosné pro kreativní proces.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Nákup proběhl rychle,jsem spokojená. |
| PRO: | Rychlé dodání zboží |