Menší sada pro manikúru Duko 4660 obsahuje 5 nástrojů vyrobených z uhlíkové oceli. Díky celokalenému provedení nástrojů vyniká vysokou tvrdostí, odolností a dlouhou životností i při pravidelném používání. Obsahuje nůžky na záděrky, pinzetu pro úpravu obočí o délce 8 cm, pilník na nehty a dva nástroje pro zatlačení a dočištění nehtového lůžka. Součá... více »
| Cena s DPH : | 359,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 297,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 352,- Kč | |
Menší sada pro manikúru Duko 4660 obsahuje 5 nástrojů vyrobených z uhlíkové oceli. Díky celokalenému provedení nástrojů vyniká vysokou tvrdostí, odolností a dlouhou životností i při pravidelném používání. Obsahuje nůžky na záděrky, pinzetu pro úpravu obočí o délce 8 cm, pilník na nehty a dva nástroje pro zatlačení a dočištění nehtového lůžka. Součástí sady je také praktické pouzdro se zapínáním na zip, díky kterému je ideální i na cesty a zároveň máte jistotu, že žádný díl neztratíte.
Barva: černá, vínová
Materiál: uhlíková ocel
Velikost pouzdra: 120 x 60 mm
Vlastnosti:
- pětidílná sada pro manikúru
- celokalené zpracování
- vysoká tvrdost a dlouhá životnost
- pevné pouzdro na zip
- praktická na cesty
Obsah balení:
- pouzdro
- 1x záděrkové nůžky
- 1x pinzeta o délce 8 cm
- 2x nástroj na dočištění
- pilník
| Barva: | černá , červená |
| Hmotnost balení: | 0.073 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.006 kg |
| Rozměr balení - hloubka: | 2.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 8 cm |
| Rozměr balení - výška: | 14.3 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 1.8 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 5.8 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 12.2 cm |
| Stav zboží: | nové |
Společnost DUKO se od roku 1992 zabývá dovozem a distribucí profesionálních kadeřnických pomůcek a drogistické galanterie. Její produkty vynikají kvalitou a dlouhou životností, a jsou ideální pro salony i domácí použití. DUKO produkty odpovídají aktuálním trendům i potřebám profesionálů.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Přehlednost, velký výběr. nic |
| PRO: | Rychlé doručení |