Obj.číslo: 16643
Značka: Olivia Garden
Model: ECO44
GTIN (EAN): 5414343013064
Dostupnost: není v nabídce
Průměr: 44 mm
Typ: kulatý - 44 mm
Profesionální foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Ceramic + Ion NanoThermic Eclipse je šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Kartáč má funkci Turmaline Ion díky které zabraňuje elektrizování vlasů a dodává lesk. Navíc má antibakterální ochranu. Kartáč má také ergonomický tvar rukojeti a vyjimatelný hrotník na oddělování pramenů. Průměr: 44 mm Průmě... více »
Profesionální foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Ceramic + Ion NanoThermic Eclipse je šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Kartáč má funkci Turmaline Ion díky které zabraňuje elektrizování vlasů a dodává lesk. Navíc má antibakterální ochranu. Kartáč má také ergonomický tvar rukojeti a vyjimatelný hrotník na oddělování pramenů.
Průměr: 44 mm
Průměr včetně štětin: 55 mm
Barva: černá/stříbrná
Vlastnosti:
- keramické tělo s ionizovaným povrchem
- zamezuje působení statické elektřiny a poletování vlasů
- dodává lesk vlasům
- antibakteriální ochrana
- ergonomický tvar rukojeti a vyjimatelný hrotník na oddělování pramenů
| Barva: | černá , stříbrná |
| Délka těla kartáče: | 98 mm |
| Hmotnost balení: | 0.099 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.097 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 44 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 55 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 5.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 5.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 26.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 5.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 5.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 26.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar, vyjímatelný hrot |
| Kulatý kartáč Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Eclipse Průměr: 34 mm − ECO34 |
| Skladem posledních 6 ks | 379,- Kč |
| Kulatý kartáč Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Eclipse Průměr: 54 mm − ECO54 |
| Skladem poslední 1 ks | 475,- Kč |
| Řada Olivia Garden Eclipse Typ: dárková sada 3 kulatých kartáčů - 34 mm, 44 mm a 54 mm |
| Skladem posledních 8 ks | 790,- Kč |
| Řada Olivia Garden Eclipse Typ: kulatý - 34 mm − ECO34 |
| Skladem posledních 6 ks | 379,- Kč |
| Řada Olivia Garden Eclipse Typ: kulatý - 54 mm − ECO54 |
| Skladem poslední 1 ks | 475,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Vždy pěkné zboží a rychle dodané. |
| PRO: | rychlé odeslání vše pečlivě zabaleno |