Obj.číslo: 16642
Značka: Olivia Garden
Model: ECO34
GTIN (EAN): 5414343013040
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr: 34 mm
Typ: kulatý - 34 mm
Profesionální foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Ceramic+ Ion NanoThermic Eclipse o průměru 34 mm je šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Kartáč má funkci Turmaline Ion, díky které zabraňuje elektrizování vlasů a dodává jim lesk. Kartáč disponuje také antibakteriální ochranou. Díky ergonomickému tvaru rukojeti se kartáč velmi pohodlně drží v ruce ... více »
| Cena s DPH : | 379,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 313,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 371,- Kč | |
Profesionální foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Ceramic+ Ion NanoThermic Eclipse o průměru 34 mm je šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Kartáč má funkci Turmaline Ion, díky které zabraňuje elektrizování vlasů a dodává jim lesk. Kartáč disponuje také antibakteriální ochranou. Díky ergonomickému tvaru rukojeti se kartáč velmi pohodlně drží v ruce a praktický je také vyjímatelný hrotník na oddělování pramenů.
Průměr: 34 mm
Průměr včetně štětin: 45 mm
Barva: černá/stříbrná
Vlastnosti:
- profesionální foukací kartáč
- keramické tělo s ionizovaným povrchem
- zamezuje působení statické elektřiny a poletování vlasů
- dodává vlasům lesk
- antibakteriální ochrana
- ergonomický tvar rukojeti
- vyjímatelný hrotník na oddělování pramenů
| Barva: | černá , stříbrná |
| Délka těla kartáče: | 98 mm |
| Hmotnost balení: | 0.084 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.082 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 34 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 45 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 4.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 26.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 26.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar, vyjímatelný hrot |
| Kulatý kartáč Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Eclipse Průměr: 54 mm − ECO54 |
| Skladem poslední 2 ks | 475,- Kč |
| Řada Olivia Garden Eclipse Typ: dárková sada 3 kulatých kartáčů - 34 mm, 44 mm a 54 mm |
| Skladem posledních 8 ks | 790,- Kč |
| Řada Olivia Garden Eclipse Typ: kulatý - 54 mm − ECO54 |
| Skladem poslední 2 ks | 475,- Kč |
Společnost OLIVIA GARDEN byla založena v Belgii v roce 1968. Olivia Garden má dlouhou historii navrhování a podpory inovace vysoce kvalitních kadeřnických výrobků určených ke splnění potřeb všech kadeřníků.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlé doručení, jednoduchá komunikace obchodu |
| PRO: | Super komunikace Rychlé dodání Skvělý výber zboží |
| PRO: | velice rychlé poslání zboží ekologicky zabaleno velký výběr barev na vlasy možnost zaslání do boxu dobré ceny |