Obj.číslo: 21944
Značka: Olivia Garden
Model: EH-TH34
GTIN (EAN): 5414343015778
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 34 mm
Olivia Garden EcoHair Professional Bamboo Brush Thermal je inovativní kulatý foukací kartáč. Tělo kartáče je vyrobeno výhradně z bambusu, který představuje 100% obnovitelný biologicky rozložitelný zdroj, který přispívá ke snižování odlesňování pralesů, a tím udržuje přirozený ekosystém v rovnováze. Výhodou tohoto materiálu je i to, že je pevný a od... více »
| Cena s DPH : | 289,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 239,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 283,- Kč | |
Olivia Garden EcoHair Professional Bamboo Brush Thermal je inovativní kulatý foukací kartáč. Tělo kartáče je vyrobeno výhradně z bambusu, který představuje 100% obnovitelný biologicky rozložitelný zdroj, který přispívá ke snižování odlesňování pralesů, a tím udržuje přirozený ekosystém v rovnováze. Výhodou tohoto materiálu je i to, že je pevný a odolný, ale přitom velmi lehký. Rukojeť kartáče má ergonomický tvar a snadnou manipulaci zaručují protiskluzové vryty. Maximální využití tepla zajišťuje keramické tělo kartáče. Samotné foukání je tak mnohem jednodušší a rychlejší. Kartáč také nabízí díky ionickým štětinám redukci nežádoucího poletování vlasů. Tento typ štětin současně napomáhá udržet hydrataci ve vlasové kutikule. Kartáč se tak snadno stane nepostradatelným pomocníkem.
Celková délka kartáče: 26 cm
Průměr: 34 mm
Průměr včetně štětin: 49 mm
Délka rukojeti: 13,5 cm
Materiál rukojeti: bambus
Vlastnosti:
- kulatý foukací kartáč
- ekologické tělo kartáče
- pevný a odolný
- velmi lehký
- ergonomický tvar rukojeti
- snadná manipulace
- protiskluzové vryty
- keramické tělo
- jednoduché a rychlé foukání
- ionické štětiny
- antistatický efekt
- napomáhá udržet hydrataci ve vlasové kutikule
| Barva: | stříbrná , krémová |
| Délka těla kartáče: | 100 mm |
| Hmotnost balení: | 0.09 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.088 kg |
| Materiál kartáče: | dřevo |
| Průměr kartáče bez štětin: | 34 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 49 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.9 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 4.9 cm |
| Rozměr balení - výška: | 26 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.9 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4.9 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 26 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Všechno v pořádku |