Obj.číslo: 11027
Značka: Moroccanoil
Model: CBRUSH35
GTIN (EAN): 7290011521295
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 35 mm
Foukací kulatý kartáč s nylonovými štětinami Moroccanoil je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů pro maximálně efektivní vysoušení vlasů. Díky keramickému tělu kartáč při fénování pomáhá eliminovat statickou elektřinu a teplo je rovnoměrně rozprostřené po celé ploše kartáče. Husté nylonové štětiny od sebe snadno oddělí jednotlivé vlasy a zanec... více »
| Cena s DPH : | 525,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 434,- Kč | |
| Cena před slevou : | -14% |
|
| Cena pro profesionály : | 514,- Kč | |
Foukací kulatý kartáč s nylonovými štětinami Moroccanoil je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů pro maximálně efektivní vysoušení vlasů. Díky keramickému tělu kartáč při fénování pomáhá eliminovat statickou elektřinu a teplo je rovnoměrně rozprostřené po celé ploše kartáče. Husté nylonové štětiny od sebe snadno oddělí jednotlivé vlasy a zanechají je lesklé a hebké na dotek. Nízká hmotnost a ergonomická pogumovaná rukojeť příspívají k pohodlnému držení kartáče. Zasouvatelný hrot slouž ke snadnému sekčním rozdělování vlasů.
Průměr včetně štětin: 50 mm
Průměr těla kartáče: 35 mm
Vlastnosti:
- kulatý foukací kartáč
- keramické tělo
- nylonové štětiny
- ionizační funkce
- rovnoměrné rozprostření tepla
- nízká hmotnost
- zasouvatelný hrot
| Barva: | bílá , tyrkysová |
| Délka těla kartáče: | 100 mm |
| Hmotnost balení: | 0.089 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.068 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 35 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 50 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 5.3 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 25.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 25.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | vyjímatelný hrot, antistatický |
| Keramický foukací kartáč Moroccanoil Průměr kartáče: 25 mm − CBRUSH25 |
| Skladem 4 ks | 415,- Kč Sleva 12 % |
| Keramický foukací kartáč Moroccanoil Průměr kartáče: 45 mm − CBRUSH45 |
| Skladem 3 ks | 585,- Kč Sleva 17 % |
| Keramický foukací kartáč Moroccanoil Průměr kartáče: 55 mm − CBRUSH55 |
| Skladem 2 ks | 585,- Kč Sleva 17 % |
| Keramický foukací kartáč Moroccanoil Průměr kartáče: plochý 120 x 80 mm − PADBRUSH |
| Na cestě (očekáváme 30.06.) | 525,- Kč Sleva 6 % |
Značka Moroccanoil se zrodila jako první pomoc pro poškozené a vysušené vlasy. Spoluzakladatelka Carmen Tal byla při svých cestách po Středomoří překvapena zázračným působením arganového oleje, který proměnil její suché a poničené vlasy na vlasy hedvábně lesklé a hebké, plné živin. Rozhodla se sdílet toto tajemství s celým světem, a tak vznikl základní produkt Moroccanoil Treatment. Postupem času se sortiment rozšířil o širokou škálu vlasové a tělové kosmetiky. Nyní přináší kompletní péči pro celé tělo a za méně než 10 let se stal kultovní značkou. Ze široké nabídky šamponů, péčí a olejů pro všechny typy vlasů, stylingových přípravků a tělové kosmetiky si vybere opravdu každý. Moroccanoil v sobě spojuje ten nejkvalitnější arganový olej a pikantní jantarové aroma s příměsí nasládlých květinových vůní. Tato kombinace ve Vás vyvolá pocit absolutního uvolnění a relaxace s nádechem opravdového luxusu.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlost, spolehlivost |
| PRO: | Spolehlivý obchod. |