Obj.číslo: 14455
Značka: Sibel
Model: 6600596-01
GTIN (EAN): 5412058209222
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 25 mm
Kartáč Sibel Azurose má keramické tělo, které zajišťuje plynulý průtok horkého vzduchu při fénování. Velké vzduchové otvory zajistí lepší proudění vzduchu, což má za následek mnohem rychlejší, přesnější a jemnější styling. Kartáč má nylonové štětiny a má antistatický povrch. Ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu zajišťuje maximální pohodl... více »
| Cena s DPH : | 180,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 149,- Kč | |
| Cena před slevou : | -29% |
|
Kartáč Sibel Azurose má keramické tělo, které zajišťuje plynulý průtok horkého vzduchu při fénování. Velké vzduchové otvory zajistí lepší proudění vzduchu, což má za následek mnohem rychlejší, přesnější a jemnější styling. Kartáč má nylonové štětiny a má antistatický povrch. Ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu zajišťuje maximální pohodlí.
Barva: růžovo-modrý
Štětiny: nylonové
Průměr: 25 mm
Průměr včetně štětin: 35 mm
Vlastnosti:
- kulatý foukací kartáč
- keramické tělo
- extra jemné nylonové štětiny pro dokonalou péči o vaše vlasy
- antistatický povrch
- přesný a rychlý styling
- velké otvory zajišťují rychlejší vysoušení vlasů při fénování
- ergonomická rukojeť z protiskluzového materiálu
- nízká hmotnost
| Barva: | růžová , modrá |
| Délka těla kartáče: | 91 mm |
| Hmotnost balení: | 0.07 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.068 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 25 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 35 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 3.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 3.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 25.8 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 3.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 25.8 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar |
| Kartáč s nylonovými štětinami Sibel Azurose Průměr kartáče: 33 mm − 6600596-02 |
| Skladem poslední 4 ks | 199,- Kč Sleva 31 % |
Značka Sibel vybaví kompletně Váš salón. Sibel nabízí profesionální kadeřnické pomůcky pro barvení, stříhání, kadeřnický nábytek, strojky, žehličky na vlasy, fény, kulmy, kosmetické kufříky, širokou škálu vlasové kosmetiky i potřeb pro Barber salóny. Každý produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které dokonale odolávají každodennímu používání v salónech i doma. Již po mnoho let je Sibel ceněná značka pro svoji kvalitu a profesionalitu. Můžete si vybrat z široké nabídky kadeřnických potřeb pro denní profesionální i domácí použití. Sibel zaručuje, že každý najde to, co hledá.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlé doručení |
| PRO: | Nákup proběhl rychle,jsem spokojená. |
| PRO: | rychlé doručení |