Obj.číslo: 20642
Značka: Sibel
Model: 8470211
GTIN (EAN): 5412058208898
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 25 mm
Kulatý foukací kartáč Sibel Procop se jednoduše stane nepostradatelným pomocníkem pro dokonalý účes. Keramický povrch těla kartáče a vlnité nylonové štětiny v unikátní kombinaci s mědí snadno vedou teplo a umožňují obzvláště rychlé vysoušení vlasů. Protiskluzová rukojeť s otvory napomáhá snadné a příjemné manipulaci. Kulatý kartáč disponuje antista... více »
| Cena s DPH : | 301,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 249,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 291,- Kč | |
Kulatý foukací kartáč Sibel Procop se jednoduše stane nepostradatelným pomocníkem pro dokonalý účes. Keramický povrch těla kartáče a vlnité nylonové štětiny v unikátní kombinaci s mědí snadno vedou teplo a umožňují obzvláště rychlé vysoušení vlasů. Protiskluzová rukojeť s otvory napomáhá snadné a příjemné manipulaci. Kulatý kartáč disponuje antistatickým efektem, který brání nepříjemnému poletování vlasů, a je také antibakteriální.
Barva: zlato-růžová, černá
Průměr: 25 mm
Průměr včetně štětin: 42 mm
Aktivní látky a technologie:
Měď - rychle a rovnoměrně rozvádí teplo, má vysokou tepelnou odolnost a je antibakteriální
Vlastnosti:
- kulatý foukací kartáč
- pomocník pro dokonalý účes
- unikátní kombinace mědi, keramického povrchu těla kartáče a nylonových štětin
- snadno vede teplo
- rychlé vysoušení vlasů
- protiskluzová rukojeť s otvory
- snadná a příjemná manipulace
- antistatický efekt
- antibakteriální
| Barva: | růžová , zlatá , černá |
| Délka těla kartáče: | 92 mm |
| Hmotnost balení: | 0.061 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.059 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 25 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 42 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.2 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 4.2 cm |
| Rozměr balení - výška: | 26.8 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.2 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4.2 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 26.8 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar |
| Kulatý foukací kartáč s nylonovými štětinami s mědí Sibel Procop Průměr kartáče: 32 mm − 8470212 |
| Skladem 3 ks | 322,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč s nylonovými štětinami s mědí Sibel Procop Průměr kartáče: 43 mm − 8470213 |
| Skladem 1 ks | 365,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč s nylonovými štětinami s mědí Sibel Procop Průměr kartáče: 53 mm − 8470214 |
| Skladem 2 ks | 372,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč s nylonovými štětinami s mědí Sibel Procop Průměr kartáče: 65 mm − 8470215 |
| Skladem 2 ks | 392,- Kč |
Značka Sibel vybaví kompletně Váš salón. Sibel nabízí profesionální kadeřnické pomůcky pro barvení, stříhání, kadeřnický nábytek, strojky, žehličky na vlasy, fény, kulmy, kosmetické kufříky, širokou škálu vlasové kosmetiky i potřeb pro Barber salóny. Každý produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které dokonale odolávají každodennímu používání v salónech i doma. Již po mnoho let je Sibel ceněná značka pro svoji kvalitu a profesionalitu. Můžete si vybrat z široké nabídky kadeřnických potřeb pro denní profesionální i domácí použití. Sibel zaručuje, že každý najde to, co hledá.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | rychlé zaslání, vše bez problémů, objednávám opakovaně |
| PRO: | Vše perfektní |