Obj.číslo: 18425
Značka: Moser
Model: 1591-0064
GTIN (EAN): 4015110033264
Dostupnost: není v nabídce
Stav zboží: nové
Profesionální stříhací konturovací strojek ChroMini Pro 2 1591-0064 je ideální pro vytváření ornamentů, detailních a dokončovacích střihů. Jedná se o akumulátorový strojek s výdrží až 85 minut, rychlým dobíjením (120 minut) a velmi tichým chodem. Oproti předchozímu modelu ChroMini Pro 1591-0062 strojek disponuje silnějším motorem - 7000 ot./min. St... více »
Profesionální stříhací konturovací strojek ChroMini Pro 2 1591-0064 je ideální pro vytváření ornamentů, detailních a dokončovacích střihů. Jedná se o akumulátorový strojek s výdrží až 85 minut, rychlým dobíjením (120 minut) a velmi tichým chodem. Oproti předchozímu modelu ChroMini Pro 1591-0062 strojek disponuje silnějším motorem - 7000 ot./min. Strojek má stříhací hlavici U-Blade o šířce 32 mm a výšce střihu 0,3 mm.
Barva: černá
Provoz: akumulátorový
Vlastnosti:
- hlavice U-Blade
- akumulátor NiMH
- výška střihu 0,3 mm, šířka 32 mm
- LED kontrolka nabíjení akumulátoru
- ultralehký a tichý motor
- provoz až 85 minut
- vyrobeno v Německu
Příslušenství:
- nabíjecí stojánek se síťovým transformátorem
- přídavný hřeben 3-6 mm
- čistící štěteček
- olej
| Barva: | černá , stříbrná , více barev |
| Délka kabelu: | 1.8 m |
| Doba nabíjení: | 120 min |
| Doba provozu: | 85 min |
| Frekvence střídavého proudu: | 50-60 Hz |
| Funkce strojku: | indikátor napájení, detailní zastřihovač, rychlonabíjení |
| Hlučnost: | 62 dB |
| Hmotnost balení: | 0.65 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.132 kg |
| Nástavce: | 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm |
| Otáčky motoru: | 7000 ot/min |
| Příslušenství: | čistící kartáček, nástavce, olej, napájecí stojánek |
| Rozměr balení - hloubka: | 7 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 17.1 cm |
| Rozměr balení - výška: | 21 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 3.2 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 14.3 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Šířka hlavice: | 32 mm |
| Typ baterie: | NiMH |
| Typ motoru: | DC |
| Typ napájení: | akumulátorové |
| Typ strojku: | střihací - konturovací |
| Vstupní napětí: | 100-240 V |
| Výkon: | 8.85 W |
| Výška střihu: | 0.3 mm |
Německá společnost MOSER založená v roce 1946 je dnes jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stříhacích strojků, fénů, kulem a žehliček na vlasy. Od roku 1996 je Moser součástí nadnárodní korporace WAHL Professional, patří tedy do největší světové korporace produkující výrobky pro profesionální i domácí péči o vlasy.
Stříhací strojky Moser jsou nejprodávanější a nejpopulárnější výrobky tohoto druhu v České Republice.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.499,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Dobrá a rychlá komunikace. |