Obj.číslo: 25409
Značka: Olivia Garden
Model: ID2082
GTIN (EAN): 5414343020826
Dostupnost: ihned k odběru
S kartáčem Olivia Garden Essential Style Blend můžete snadno a rovnoměrně nanášet produkty na vlasy. Díky dvěma rozdílným délkám nylonových štětin proniká do všech vrstev vlasů, odstraňuje přebytečné množství produktu a aplikuje ho tam, kde je potřeba. Aplikace produktů je mnohem efektivnější než při použití hřebene nebo prstů. Kartáč má speciální ... více »
| Cena s DPH : | 329,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 272,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 322,- Kč | |
S kartáčem Olivia Garden Essential Style Blend můžete snadno a rovnoměrně nanášet produkty na vlasy. Díky dvěma rozdílným délkám nylonových štětin proniká do všech vrstev vlasů, odstraňuje přebytečné množství produktu a aplikuje ho tam, kde je potřeba. Aplikace produktů je mnohem efektivnější než při použití hřebene nebo prstů. Kartáč má speciální odolnou povrchovou úpravu, a tak je vhodný i pro nanášení olejových barev, tonerů a masek, stejně tak pro aplikaci všech kadeřnických technik - barvení, melírování, balayage, ombré i aplikaci produktů pro narovnání vlasů. Kartáč je vhodný pro všechny typy vlasů, nejlépe se s ním pracuje na středně silných vlasech. Lze ho použít na suché i mokré vlasy.
Barva: černá
Rozměry: 21 x 4,2 cm
Vlastnosti:
- kartáč pro aplikaci vlasové kosmetiky
- pro rovnoměrné nanesení produktů
- vhodný pro všechny kadeřnické techniky
- odolný materiál
- dvě délky nylonových štětin
- vhodný pro všechny typy vlasů
- vhodný na suché i mokré vlasy
| Barva: | černá |
| Délka těla kartáče: | 105 mm |
| Hmotnost balení: | 0.058 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.058 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 4.2 cm |
| Rozměr balení - výška: | 21 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4.2 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 21 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | plochý |
| Typ štětin: | nylonové, nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | dvě vrstvy štětin, na mokré vlasy |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Vždy pěkné zboží a rychle dodané. |
| PRO: | rychlé odeslání vše pečlivě zabaleno |