Obj.číslo: 5325
Značka: Olivia Garden
Model: 2033167
GTIN (EAN): 5414343003096
Dostupnost: ihned k odběru
Velikost: 50 x 250 mm
Profesionální foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Ceramic + Ion Nano Thermic je velmi šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Kartáč má keramické tělo s ionizovaným povrchem, které zajišťuje rovnoměrné vedení tepla při fénování. Fénování tak urychluje, zamezuje působení statické elektřiny a poletování vlasů. Díky teplu odolným nylonovým štětinám jsou ... více »
| Cena s DPH : | 325,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 269,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 319,- Kč | |
Profesionální foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Ceramic + Ion Nano Thermic je velmi šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Kartáč má keramické tělo s ionizovaným povrchem, které zajišťuje rovnoměrné vedení tepla při fénování. Fénování tak urychluje, zamezuje působení statické elektřiny a poletování vlasů. Díky teplu odolným nylonovým štětinám jsou vlasy viditelně zdravější a mnohem lépe se upravují. Vlasy získají přirozeně nadýchaný vzhled a působí objemnějším dojmem. Kartáč má ergonomický tvar rukojeti a výsuvný hrot na oddělování pramenů.
Barva: hnědá/zlatá
Délka: 25 cm
Šířka: 5 cm
Štětiny: nylonové zakončené kuličkou
Počet řádků: 7
Vlastnosti:
- keramické tělo s ionizovaným povrchem
- urychluje fénování
- zamezuje působení statické elektřiny a poletování vlasů
- díky teplu odolným měkkým štětinám jsou vlasy viditelně zdravější a mnohem lépe se upravují
- nylonové štětiny jsou zakončeny kuličkou
- ergonomický tvar rukojeti
- vyjímatelný hrot na oddělování pramenů
| Barva: | hnědá , zlatá |
| Délka těla kartáče: | 100 mm |
| Hmotnost balení: | 0.1 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.1 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 25 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 25 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | foukací, plochý |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | ergonomický tvar, na mokré vlasy |
Společnost OLIVIA GARDEN byla založena v Belgii v roce 1968. Olivia Garden má dlouhou historii navrhování a podpory inovace vysoce kvalitních kadeřnických výrobků určených ke splnění potřeb všech kadeřníků.
| PRO: | lehoučký hezký design hnědozlatý příjemná velikost neelektrizuje lehoučký pevné, pružné, měkké bodliny s kuličkou na rozčesávání i foukání prodyšný oddělovač pramenů |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlé doručení, jednoduchá komunikace obchodu |
| PRO: | Super komunikace Rychlé dodání Skvělý výber zboží |
| PRO: | velice rychlé poslání zboží ekologicky zabaleno velký výběr barev na vlasy možnost zaslání do boxu dobré ceny |