Obj.číslo: 3005
Značka: Keller Bürsten
Model: 525 68 79
GTIN (EAN): 4004864050412
Dostupnost: ihned k odběru
Profesionální plochý plastový rozčesávací kartáč Keller k rozčesávání, ideální pro středně dlouhé vlasy nebo dlouhé vlasy. Barva: černá Délka: 240 mm Vlastnosti: - pro snadné rozčesání - plochý kartáč řady PRO-LINE - plastové kolíčky na pneumatickém polštářku, zakončené kuličkami
| Cena s DPH : | 226,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 187,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 222,- Kč | |
Profesionální plochý plastový rozčesávací kartáč Keller k rozčesávání, ideální pro středně dlouhé vlasy nebo dlouhé vlasy.
Barva: černá
Délka: 240 mm
Vlastnosti:
- pro snadné rozčesání
- plochý kartáč řady PRO-LINE
- plastové kolíčky na pneumatickém polštářku, zakončené kuličkami
| Barva: | černá |
| Délka těla kartáče: | 110 mm |
| Hmotnost balení: | 0.13 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.115 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 3.7 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 8.2 cm |
| Rozměr balení - výška: | 24.8 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 8 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 24 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | plochý, rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | pneumatický polštářek |
Německá rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH byla založena v roce 1869. Zkušenosti společnosti se odráží v designu výrobků, výběru použitých materiálů a složení sortimentu. V široké nabídce najdete kulaté dřevěné foukací kartáče, ploché dřevěné kartáče s přírodními štětinami, ploché a kulaté plastové kartáče s polyamid. štětinami. Firma Keller reflektuje požadavky kladené na výrobky v 21. století s větší orientací na zákazníka.
| PRO: | Ano |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Vždy pěkné zboží a rychle dodané. |
| PRO: | rychlé odeslání vše pečlivě zabaleno |