Obj.číslo: 29761
Značka: Sibel
Model: 000736102-II
Dostupnost: ihned k odběru
Stav zboží: II. jakost - odštípnuté pojezdy u dvířek
Zboží má vady spočívající v odštípnutých částech pojezdů u obou vysouvacích dvířek, které při zavření překrývají zásuvky. Vozík lze bez problémů používat i bez těchto dvířek, případně lze dvířka zavřít, avšak se sníženým komfortem. Samotné pojezdy zásuvek i zásuvky jsou plně funkční a nepoškozené. Uvedené fotografie jsou pouze orientační. Kadeř... více »
| Cena s DPH : | 2.390,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 1.975,- Kč | |
| Cena před slevou : | -15% |
|
Zboží má vady spočívající v odštípnutých částech pojezdů u obou vysouvacích dvířek, které při zavření překrývají zásuvky. Vozík lze bez problémů používat i bez těchto dvířek, případně lze dvířka zavřít, avšak se sníženým komfortem. Samotné pojezdy zásuvek i zásuvky jsou plně funkční a nepoškozené. Uvedené fotografie jsou pouze orientační.
Kadeřnický vozík Sibel Discrete v černé barvě je praktickým a nepostradatelným pomocníkem kadeřnického salónu. Má 4 praktické zásuvky, držák na fén a praktický držák nástrojů, který lze zasunout do rámu. Zásuvky lze uzavřít dvěma posuvnými dvířky s magnetickým uchycením. Tento vozík Vám poskytne komfort pro Vaši práci. Díky pojízdným kolečkům můžete vozík přemístit kamkoliv budete potřebovat.
Barva: černá
Vlastnosti:
- praktický pomocník do kadeřnictví
- prostorná úložná místa
- 4 praktické zásuvky
- dvoje zásuvná dvířka s magnetickým uchycením
- držák na fén
- držáky nástrojů lze zasunout do rámu
- pojízdná kolečka
Rozměry: 88 x 38,5 x 39 cm
| Barva: | černá |
| Hmotnost balení: | 11.3 kg |
| Hmotnost produktu: | 10.7 kg |
| Materiál koleček: | guma |
| Počet zásuvek: | 4 |
| Rozměr balení - hloubka: | 42 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 46 cm |
| Rozměr balení - výška: | 86 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 39 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 38.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 88 cm |
| Stav zboží: | II. jakost |
| Vlastnosti vozíku/stolku: | držák na fén, držák na kadeřnické potřeby |
| Kadeřnický vozík s dvířky Sibel Discrete - černý Stav zboží: nové − 000736102 |
| Skladem 2 ks + DOPRAVA ZDARMA | 5.685,- Kč |
Značka Sibel vybaví kompletně Váš salón. Sibel nabízí profesionální kadeřnické pomůcky pro barvení, stříhání, kadeřnický nábytek, strojky, žehličky na vlasy, fény, kulmy, kosmetické kufříky, širokou škálu vlasové kosmetiky i potřeb pro Barber salóny. Každý produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které dokonale odolávají každodennímu používání v salónech i doma. Již po mnoho let je Sibel ceněná značka pro svoji kvalitu a profesionalitu. Můžete si vybrat z široké nabídky kadeřnických potřeb pro denní profesionální i domácí použití. Sibel zaručuje, že každý najde to, co hledá.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Vždy naprostá spokojenost s obchodem Maximální spokojenost |
| PRO: | rychlé jednání |
| PRO: | Skvělý obchůdek a rychlé dodání zboží |