Obj.číslo: 15733
Značka: Olivia Garden
Model: XL6.0
GTIN (EAN): 5414343003515
Dostupnost: ihned k odběru
Velikost: 6"
Stav zboží: nové
Kadeřnické nůžky Olivia Garden SilkCut Shear XL jsou speciálně vyrobeny tak, aby tvarově i cenově splňovaly požadavky předních kadeřníků. Japonská tvrzená ocel, broušená diamantem, poskytuje precizní střih bez kompromisů. Nůžky skvěle padnou do ruky, mají zaoblenou špičku a jejich speciální tvar předchází chronické bolesti a zánětu šlach. Mikro nas... více »
| Cena s DPH : | 1.395,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 1.153,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 1.367,- Kč | |
Kadeřnické nůžky Olivia Garden SilkCut Shear XL jsou speciálně vyrobeny tak, aby tvarově i cenově splňovaly požadavky předních kadeřníků. Japonská tvrzená ocel, broušená diamantem, poskytuje precizní střih bez kompromisů. Nůžky skvěle padnou do ruky, mají zaoblenou špičku a jejich speciální tvar předchází chronické bolesti a zánětu šlach. Mikro nastavitelný šroub umožňuje přesné ladění. Nůžky jsou elegantní, velmi dobře se drží a jsou snadno přizpůsobitelné.
Velikost nůžek: 6" XL = řada s větším průměrem pro prsty, vhodným pro barber kadeřníky
Celková délka nůžek: 18 cm
Délka ostří: 6,4 cm
Barva: stříbrná
Tvar: ergonomický
Povrchová úprava: japonská tvrzená ocel
Vlastnosti:
- kadeřnické nůžky XL
- větší průměr pro prsty
- lehká a stabilní konstrukce
- broušené diamantem
- ergonomicky tvarované
- japonská tvrzená ocel
- středově regulovatelný šroub pro přesné nastavení chodu
- komfortní doraz
- pevná malíková opěra
- kulatá špička pro profesionální střih
- součástí balení je pouzdro a olej s hadříkem pro údržbu
| Barva: | stříbrná |
| Délka ostří: | 6.9 cm |
| Druh ostří nůžek: | konvexní |
| Hmotnost balení: | 0.241 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.058 kg |
| Příslušenství: | pouzdro, hadřík na čištění, olej |
| Rozměr balení - hloubka: | 3.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 12.3 cm |
| Rozměr balení - výška: | 22.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 1 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 17.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 5.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Typ nůžek: | offset |
| Velikost nůžek: | 6 ″ |
| Vlastnosti nůžek: | pevná malíková opěrka, regulační šroub |
| Kadeřnické nůžky Olivia Garden SilkCut® Shear XL Velikost: 7" − XL7.0 |
| Skladem 20 a více ks | 1.395,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více| PRO: | super |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Veliká spokojenost s kvalitou zboží a rychlostí odeslání. |
| PRO: | Nakup od Pc |
| PRO: | Rychlé dodání. |