Vlnitá sponka Eurostil Professional - 6,5 cm, černá - 150 ks [01612/50]

Vlnitá sponka Eurostil Professional - 6,5 cm, černá - 150 ks
Eurostil Professional

Obj.číslo: 24169

Značka: Eurostil Professional

Model: 01612/50

GTIN (EAN): 8423029013561

Dostupnost: ihned k odběru

Barva: černá

Vlnitá sponka Eurostil Professional o velikosti 6,5 cm je ve černé barvě a je tak ideální pro tmavé vlasy. Sponka je velmi pevná a dobře drží ve vlasech. Je ideální pro vytváření společenských účesů. Barva: černá Délka: 6,5 cm Balení: 150 ks Vlastnosti: - vlnitá sponka do vlasů - ideální pro tmavé vlasy - velmi pevná - skvěle drží ve vlasech - pr... více »


Cena s DPH : 225,- Kč / bal.
Cena bez DPH : 186,- Kč / bal.
Cena pro profesionály : 218,- Kč / bal.

Skladem 19 bal.
  bal. 

Vytisknout Přidat do oblíbených

Vlnitá sponka Eurostil Professional o velikosti 6,5 cm je ve černé barvě a je tak ideální pro tmavé vlasy. Sponka je velmi pevná a dobře drží ve vlasech. Je ideální pro vytváření společenských účesů.

Barva: černá
Délka:
6,5 cm
Balení:
150 ks

Vlastnosti:
- vlnitá sponka do vlasů
- ideální pro tmavé vlasy
- velmi pevná
- skvěle drží ve vlasech
- pro vytváření společenských účesů

QR kód Vlnitá sponka Eurostil Professional - 6,5 cm, černá - 150 ks
Rozměr balení - hloubka: 7.8 cm
Rozměr balení - šířka: 11.1 cm
Rozměr balení - výška: 4.4 cm
Rozměr produktu - hloubka: 0.3 cm
Rozměr produktu - šířka: 6.5 cm
Rozměr produktu - výška: 0.2 cm
Stav zboží: nové
Vlnitá sponka Eurostil Professional - 6,5 cm, 150 ks - tmavě zlatá Vlnitá sponka Eurostil Professional - 6,5 cm, 150 ks
Barva: tmavě zlatá  −  01612
Skladem 14 ks229,- Kč

Značka Eurostil Professional

Eurostil Professional

Eurostil Professional, španělská značka se sídlem v Barceloně, je renomovaná a mezinárodně uznávaná značka, která se specializuje na profesionální kadeřnické produkty. Od roku 1952 má značka již dlouhou historii v oboru, což ji činí důvěryhodným partnerem pro kadeřníky po celém světě.

Eurostil Professional se vyznačuje nekompromisním zaměřením na precizní zpracování, ergonomický design a moderní technologie. Díky širokému sortimentu kadeřnických potřeb a nástrojů nabízí kadeřníkům možnost volby z nejlepších profesionálních pomůcek, které usnadňují tvorbu perfektních účesů a splňují náročné požadavky salonů i klientů.

Výrobce/dovozce: INDUSTRIAS ORIOL, Ciudad de Asunción 56, 08030 Barcelona, Spain, ventas@eurostil.com


Zákazníci, kteří si tento výrobek koupili, objednali také:

99,- Kč

Tupírovací hřeben s plastovým hrotem Olivia Garden Carbon - ST-2

Skladem 20 a více ks
Přidat do oblíbených
1.690,- Kč

Cvičná hlava s přírodními vlasy Original Best Buy Isaline - blond, 15-40 cm

Skladem 20 a více ks
Přidat do oblíbených
125,- Kč

Karbonový hřeben na vlasy Olivia Garden Black Label Comb T1 - 23 cm

Skladem 17 ks
Přidat do oblíbených
39,- Kč

Tupírovací hřeben s plastovým hrotem Hairway Excellence 05487 - 205 mm

Skladem 10 ks
Přidat do oblíbených
24,- Kč

Vlnitá sponka Eurostil Professional - 5 cm, zlatá - 24 ks

Skladem 20 a více bal.
Přidat do oblíbených
199,- Kč

Nitrilové rukavice Espeon Nitril Sparkle - 100 ks, perleťové růžové, velikost M

Skladem 20 a více bal.
Přidat do oblíbených
199,- Kč

Nitrilové rukavice Espeon Nitril Sparkle - 100 ks, perleťové fialové, velikost M

Skladem 20 a více bal.
Přidat do oblíbených
-41%
  Akce do 19.08.
Zobrazit Antistatický tupírovací hřeben na vlasy Sibel 4011612 - 21 cm, růžový  
79,- Kč 134,- Kč

Antistatický tupírovací hřeben na vlasy Sibel 4011612 - 21 cm, růžový

Skladem 20 a více ks
Přidat do oblíbených
144,- Kč

Antistatický hřeben na vlasy Sibel 4011622 - 19,4 cm, růžový

Skladem 19 ks
Přidat do oblíbených

Proč nakoupit u nás?

Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.

Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!

Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.

Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.

Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.

100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!

Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky Kompletní hodnocení
Ověřený zákazník29. 06. 2026
 Neuvěřiteln rychlost, skvělá komunikace ;SMS zprávy o stavu objednávky) “
PRO:  Rychlost, spolehlivost
 5.0 z 5
Ověřený zákazník03. 03. 2026
PRO:  rychlé doručení
 5.0 z 5
Ověřený zákazník11. 09. 2025
PRO:  Jsem spokojená s nabídkou, kterou Váš obchod nabízí. Je z čeho vybírat.
 5.0 z 5
Ověřený zákazník31. 10. 2025
PRO:  Vše naprosto super, rychlost, komunikace
 5.0 z 5

Nejnovější články

TOP značky

Všechny značky
  • Kérastase Paris
  • L’Oréal Professionnel
  • Subrina Professional
  • WAHL