Obj.číslo: 29804
GTIN (EAN): 810020170764
Dostupnost: ihned k odběru
Ochranný balzám na rty Bondi Sands Lip Balm SPF 50+ poskytuje spolehlivou každodenní ochranu rtů před slunečním zářením a zároveň jim dodává intenzivní hydrataci. Jemná krémová textura se snadno nanáší a roztírá, zanechává rty hebké, vyživené a příjemné bez lepivého pocitu. Díky vysokému ochrannému faktoru SPF 50+ pomáhá chránit citlivou pokožku rt... více »
| Cena s DPH : | 175,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 145,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 171,- Kč | |
Ochranný balzám na rty Bondi Sands Lip Balm SPF 50+ poskytuje spolehlivou každodenní ochranu rtů před slunečním zářením a zároveň jim dodává intenzivní hydrataci. Jemná krémová textura se snadno nanáší a roztírá, zanechává rty hebké, vyživené a příjemné bez lepivého pocitu. Díky vysokému ochrannému faktoru SPF 50+ pomáhá chránit citlivou pokožku rtů před UV zářením, vysušováním i nepříznivými vnějšími vlivy. Balzám má příjemnou vůni praženého kokosu, která dodává péči letní a uvolněný nádech. Bambucké máslo intenzivně vyživuje, pomáhá obnovovat suché a popraskané rty a vytváří ochranný film proti ztrátě vlhkosti. Vitamín E působí jako antioxidant, chrání jemnou pokožku rtů před poškozením a podporuje její regeneraci, díky čemuž zůstávají rty dlouhodobě hladké a zdravě vypadající.
Balení: 10 g
Vůně: pražený kokos
Aktivní látky a technologie:
Bambucké máslo - intenzivně hydratuje rty, vytváří na nich ochrannou vrstvu proti vysychání a chladu a zároveň podporuje jejich regeneraci
Vitamín E - působí jako antioxidant, chrání jemnou pokožku rtů před poškozením, podporuje její hojení a pomáhá udržovat rty hebké a zdravé
Vlastnosti:
- ochranný balzám na rty
- poskytuje ochranu před slunečním zářením
- dodává intenzivní hydrataci
- jemná, krémová textura
- vyživuje rty
- ochranný faktor SPF 50+
- obnovuje suché a popraskané rty
- vytváří ochranný film proti ztrátě vlhkosti
- podporuje regeneraci pokožky rtů
- příjemná vůně praženého kokosu
Aplikace: Naneste malé množství balzámu na čisté rty dle potřeby.
| Rozměr balení - hloubka: | 2.6 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 7.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 11.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 2 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 3.2 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 9 cm |
| Stav zboží: | nové |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | rychlé doručení |
| PRO: | široký sortiment příznivé ceny skvělý zákaznický servis bleskové dodání |
| PRO: | Rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace s eshopem. |