Oboustranné kosmetické oválné zrcátko Duko 1026 se stojánkem je praktický pomocník, který si rychle najde místo na každém toaletním stolku i v koupelně. Díky oboustrannému provedení nabízí klasický pohled pro běžnou úpravu vzhledu na jedné straně a zároveň trojnásobné zvětšení pro precizní detailní práci ideální při líčení, úpravě obočí nebo péči o... více »
| Cena s DPH : | 125,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 103,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 122,- Kč | |
Oboustranné kosmetické oválné zrcátko Duko 1026 se stojánkem je praktický pomocník, který si rychle najde místo na každém toaletním stolku i v koupelně. Díky oboustrannému provedení nabízí klasický pohled pro běžnou úpravu vzhledu na jedné straně a zároveň trojnásobné zvětšení pro precizní detailní práci ideální při líčení, úpravě obočí nebo péči o pleť na straně druhé. Zrcátko o průměru 15,8 cm disponuje stabilní konstrukcí, která zajišťuje, že bude držet v nastaveném úhlu a snadno si jej přizpůsobíte přesně podle potřeby. Je vyrobeno z odolného polypropylenu, je lehké, ale zároveň dostatečně pevné pro každodenní používání i časté přenášení. Celý design je navíc laděn do jemné pastelově růžové barvy, která dodává zrcátku elegantní a moderní vzhled.
Barva: růžová
Průměr zrcadlové plochy: 15,8 cm
Průměr celého zrcátka: 17,8 cm
Výška zrcátka: 19 cm
Vlastnosti:
- oválné kosmetické zrcátko
- ideální pro líčení, úpravu obočí nebo péči o pleť
- oboustranné provedení
- jedna strana klasické zobrazení
- druhá strana trojnásobné zvětšení
- stabilní konstrukce pro bezpečné držení
- nastavitelný úhel zrcátka
- z odolného a lehkého polypropylenu
- elegantní design v jemné pastelově růžové barvě
| Barva: | růžová |
| Rozměr balení - hloubka: | 5.6 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 17.2 cm |
| Rozměr balení - výška: | 19.7 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.9 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 15.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 19.3 cm |
| Stav zboží: | nové |
Společnost DUKO se od roku 1992 zabývá dovozem a distribucí profesionálních kadeřnických pomůcek a drogistické galanterie. Její produkty vynikají kvalitou a dlouhou životností, a jsou ideální pro salony i domácí použití. DUKO produkty odpovídají aktuálním trendům i potřebám profesionálů.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Extra rychlé doručení |
| PRO: | Hodně rychlé doručení |
| PRO: | Obchod reagoval okamžitě, do 9 min od potvrzení objednávky mi byla zásilka odeslána a doručena do 24 hod. Chválím! |