Náhradní střihací hlavice Heiniger #5F je určena pro strojky na stříhání zvířecí srsti Heiniger Opal a Saphir. Celokovová hlavice o šířce 49 mm má výšku střihu 6,3 mm, takže je vhodná na delší střihy. Hlavice se snadno připevňuje na strojek a je kompatibilní i s dalšími značkami strojků, které mají A5 Snap-on systém uchycení. Šířka hlavice: 49 mm... více »
| Cena s DPH : | 1.796,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 1.484,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 1.760,- Kč | |
Náhradní střihací hlavice Heiniger #5F je určena pro strojky na stříhání zvířecí srsti Heiniger Opal a Saphir. Celokovová hlavice o šířce 49 mm má výšku střihu 6,3 mm, takže je vhodná na delší střihy. Hlavice se snadno připevňuje na strojek a je kompatibilní i s dalšími značkami strojků, které mají A5 Snap-on systém uchycení.
Šířka hlavice: 49 mm
Výška střihu: 6,3 mm
Vlastnosti:
- náhradní střihací hlavice
- pro strojky na stříhání srsti
- celokovová hlavice
- šířka hlavice 49 mm
- výška střihu 6,3 mm
- vhodná na delší střihy
- Snap-on systém uchycení na strojek
Pro strojky:
- Heiniger Opal
- Heiniger Saphir
- Heiniger Saphir Cord
- Heiniger Saphir Style
| Hmotnost balení: | 0.09 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.076 kg |
| Rozměr balení - hloubka: | 1.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 9 cm |
| Rozměr balení - výška: | 11.7 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 1.3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4.9 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 4.7 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Šířka hlavice: | 49 mm |
| Výška střihu: | 6.3 mm |
Značka Heiniger pochází ze Švýcarska, byla založena v roce 1946 a od svého počátku se specializovala na výrobu a prodej profesionálních zastřihovačů na srst hospodářských zvířat. Postupem času se zájem značky obrátil také na profesionální zastřihovače na vlasy i vousy - v současnosti se jedná a světového lídra ve výrobě a vývoji profesionálních zastřihovačů se švýcarskou precizností a kvalitou.
Stříhací strojky Heiniger na vlasy se vyznačují špičkovým výkonem, spolehlivostí a odolností. Jsou vybaveny pokročilými technologiemi, které zaručují precizní střih a snadné ovládání. Strojky s elegantním designem pohodlně padnou do ruky, jsou bezdrátové, tiché a lehké. Umožňují přesnou a flexibilní práci zároveň.
Bez ohledu na typ vlasů nebo účes, z nabídky strojků Heiniger si vybere každý.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Bleskové dodání Kvalitní zboží Příznivé ceny |