Obj.číslo: 17879
Značka: Hairway
Model: 07156-06
GTIN (EAN): 4250395418171
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 33 mm
Barva: fialová
Kulatý kartáč z organického materiálu Hairway Organica má nylonové štětiny a jeho keramický povrch zajišťuje, že teplo z fénu je distribuováno rovnoměrně a rychle po celém kartáči. Velké vzduchové otvory zajistí lepší proudění vzduchu, což má za následek mnohem rychlejší, přesnější a jemnější styling. Má ergonomicky tvarovanou rukojeť, která je vyr... více »
| Cena s DPH : | 149,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 123,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 144,- Kč | |
Kulatý kartáč z organického materiálu Hairway Organica má nylonové štětiny a jeho keramický povrch zajišťuje, že teplo z fénu je distribuováno rovnoměrně a rychle po celém kartáči. Velké vzduchové otvory zajistí lepší proudění vzduchu, což má za následek mnohem rychlejší, přesnější a jemnější styling. Má ergonomicky tvarovanou rukojeť, která je vyrobena z bioplastu (30 % sláma a 70 % polypropylen).
Barva: fialová
Materiál: 30 % sláma (vlákno pšeničné slámy) a 70 % polypropylen (PP)
Štětiny: nylonové
Délka štětin: 7 mm
Průměr: 33 mm
Průměr včetně štětin: 47 mm
Vlastnosti:
- hliníkové tělo s keramickou povrchovou úpravou
- rukojeť z bioplastu
- extra jemné nylonové štětiny pro dokonalou péči o vaše vlasy
- velké otvory zajišťují rychlejší vysoušení vlasů při fénování
- ergonomická rukojeť
- nízká hmotnost
| Barva: | fialová |
| Délka těla kartáče: | 107 mm |
| Hmotnost balení: | 0.077 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.065 kg |
| Materiál kartáče: | plast, sláma |
| Průměr kartáče bez štětin: | 33 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 47 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.7 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 4.7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 25.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.7 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4.7 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 25.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | ergonomický tvar |
| Kartáč na vlasy Hairway Organica - fialový Průměr kartáče: 25 mm − 07155-06 |
| Skladem 9 ks | 129,- Kč |
| Kartáč na vlasy Hairway Organica - fialový Průměr kartáče: 43 mm − 07157-06 |
| Skladem 1 ks | 159,- Kč |
| Kartáč na vlasy Hairway Organica - 33 mm Barva: zelená − 07156-23 |
| Na cestě (očekáváme 01.07.) | 149,- Kč |
Značka Hairway je již 10 let synonymem kvality. Zakladatelé německé značky Hairway jsou Hübert a Krieger, odborníci v oblasti profesionálních kadeřnických produktů. Do nabídky produktů patří široký výběr kadeřnického nábytku, elektra, různých pomůcek pro kadeřníky a mimo jiné také produkty pro využití v oblasti kosmetiky. Výrobky Hairway splňují vysoké nároky kadeřníků, důraz je kladen na materiál, praktičnost a design. "Spokojený zákazník", to je klíč k úspěchu značky Hairway.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Super |
| PRO: | Vse bylo vyrizeno velice rychle a komunikace ohledne me objednavky byla na jednicku. |