Obj.číslo: 25482
Značka: Hairway
Model: 07168
GTIN (EAN): 4250395419697
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 53 mm
Kulatý foukací kartáč z organického materiálu s kančími, nylonovými a polyamidovými štětinami Hairway Organica je ideálním pomocníkem pro vytváření dokonalých účesů. Jeho hliníkové tělo s keramickou povrchovou úpravou umožňuje rovnoměrné a rychlé rozložení tepla po celém kartáči v průběhu fénování, usnadňuje tak styling a zkracuje dobu sušení. Dlou... více »
| Cena s DPH : | 285,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 236,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 276,- Kč | |
Kulatý foukací kartáč z organického materiálu s kančími, nylonovými a polyamidovými štětinami Hairway Organica je ideálním pomocníkem pro vytváření dokonalých účesů. Jeho hliníkové tělo s keramickou povrchovou úpravou umožňuje rovnoměrné a rychlé rozložení tepla po celém kartáči v průběhu fénování, usnadňuje tak styling a zkracuje dobu sušení. Dlouhé polyamidové štětiny jemně masírují pokožku hlavy, stimulují krevní oběh a zanechávají vlasy hladké. Kratší nylonové štětiny slouží k ještě dokonalejšímu pročesání vlasů a kančí štětiny dodají vlasům lesk. Ergonomická rukojeť vyrobená z bioplastu má gumovou úpravu a zajišťuje tak pohodlné a bezpečné uchopení, snadnou manipulaci a přesnost při tvorbě účesu. Vyjímatelný hrot na konci rukojeti pomáhá se snadným oddělováním pramenů nebo s vytvářením pěšinky. Kulatý kartáč Hairway Organica je ideální pro všechny typy vlasů a stane se nepostradatelným pomocníkem při péči o vaše vlasy.
Barva: krémová, bílá
Materiál: 30 % sláma (vlákno pšeničné slámy) a 70 % polypropylen (PP)
Štětiny: nylonové, kančí, polyamidové
Délka štětin: polyamidové - 20 mm, krátké nylonové - 7 mm, kančí - 15 mm
Průměr: 53 mm
Průměr včetně štětin: 93 mm
Vlastnosti:
- kulatý kartáč se syntetickými i přírodními štětinami
- hliníkové tělo
- rukojeť z bioplastu
- extra jemné nylonové štětiny pro dokonalou péči o vaše vlasy
- kančí štětiny pro lesk vlasů
- otvory zajišťují rychlejší vysoušení vlasů při fénování
- ergonomická rukojeť
- nízká hmotnost
- vyjímatelný hrot na oddělování pramenů
- recyklovatelný
- ohleduplný k životnímu prostředí
| Barva: | krémová |
| Délka těla kartáče: | 110 mm |
| Hmotnost balení: | 0.156 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.153 kg |
| Materiál kartáče: | plast, sláma |
| Průměr kartáče bez štětin: | 53 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 93 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 9.3 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 9.3 cm |
| Rozměr balení - výška: | 30 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 9.3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 9.3 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 9.3 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | syntetické, přírodní, nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | tři vrstvy štětin, ergonomický tvar, vyjímatelný hrot |
| Kulatý foukací kartáč z organického materiálu se třemi typy štětin Hairway Organica - krémový Průměr kartáče: 34 mm − 07166 |
| Skladem 16 ks | 204,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč z organického materiálu se třemi typy štětin Hairway Organica - krémový Průměr kartáče: 44 mm − 07167 |
| Skladem 8 ks | 253,- Kč |
Značka Hairway je již 10 let synonymem kvality. Zakladatelé německé značky Hairway jsou Hübert a Krieger, odborníci v oblasti profesionálních kadeřnických produktů. Do nabídky produktů patří široký výběr kadeřnického nábytku, elektra, různých pomůcek pro kadeřníky a mimo jiné také produkty pro využití v oblasti kosmetiky. Výrobky Hairway splňují vysoké nároky kadeřníků, důraz je kladen na materiál, praktičnost a design. "Spokojený zákazník", to je klíč k úspěchu značky Hairway.
| PRO: | Lehoučký, dobře se sním manipuluje, hrot na konci super pomocník na oddělení vlasů, průměr 53mm dělá hezký objem, vlasy jsou lesklejší. Krásná béžová barva. |
| Proti: | Trochu při čištění padají štětiny, tak uvidím jak vydrží. |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | rychlost |
| PRO: | Rychlé odeslání, výběr kvalitních produktů, více možností doručení |
| PRO: | Rychlost doručení |