Obj.číslo: 23172
Značka: Olivia Garden
Model: ID2048
GTIN (EAN): 5414343020482
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 25 mm
Profesionální kulatý kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Gold & Brown je určený na foukání vlasů fénem. Speciální zvlněné nylonové štětiny kartáče umožňují šetrnější styling vlasů a zabraňují jejich poškození. Povrch kartáče s Ceramic + Ion technologií brání vlasy účinně proti statické elektřině, díky čemuž vlasy neelektrizují a jsou... více »
| Cena s DPH : | 385,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 318,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 377,- Kč | |
Profesionální kulatý kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Gold & Brown je určený na foukání vlasů fénem. Speciální zvlněné nylonové štětiny kartáče umožňují šetrnější styling vlasů a zabraňují jejich poškození. Povrch kartáče s Ceramic + Ion technologií brání vlasy účinně proti statické elektřině, díky čemuž vlasy neelektrizují a jsou rovné a lesklé. Keramický povrch kartáče zajišťuje, že teplo z fénu je distribuováno rovnoměrně a rychle po celém kartáči. Velké vzduchové otvory umožňují lepší proudění vzduchu, což má za následek mnohem rychlejší, přesnější a jemnější styling. Kartáč s ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojetí perfektné padne do každé ruky. V rukojeti je navíc vsazen výsuvný hrot na vypichování pramenů.
Barva: zlatá, hnědá
Průměr: 25 mm
Průměr včetně štětin: 40 mm
Technologie:
Ceramic + Ion technologie - keramický povrch kartáče s antistatickými štětinami brání vlasy proti účinkům statické elektřiny, což má za výsledek rovné a lesklé vlasy, které neelektrizují; keramický povrch zajišťuje, že teplo fénu je rovnoměrně distribuováno po celém kartáči
Vlastnosti:
- kulatý foukací kartáč
- anti-statické nylonové zvlněné štětiny
- vlasy jsou po použití rovné a lesklé
- chrání vlasy před ztrátou hydratace
- keramický povrch kartáče
- rovnoměrné rozložení tepla
- velké vzduchové otvory pro lepší proud vzduchu
- rychlejší, přesnější, jemnější styling
- ergonomická rukojeť
- perfektně padne do každé ruky
- hrot na vypichování pramenů
| Barva: | hnědá , zlatá |
| Délka těla kartáče: | 98 mm |
| Hmotnost balení: | 0.072 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.069 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 25 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 40 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 4 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 4 cm |
| Rozměr balení - výška: | 25 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 25 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar, vyjímatelný hrot |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Gold & Brown Průměr kartáče: 15 mm − ID2046 |
| Skladem 20 a více ks | 365,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Gold & Brown Průměr kartáče: 20 mm − ID2047 |
| Skladem 20 a více ks | 375,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Gold & Brown Průměr kartáče: 35 mm − ID2049 |
| Skladem 20 a více ks | 410,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Gold & Brown Průměr kartáče: 43 mm − ID2050 |
| Skladem 20 a více ks | 465,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Gold & Brown Průměr kartáče: 55 mm − ID2051 |
| Skladem 20 a více ks | 510,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Gold & Brown Průměr kartáče: 65 mm − ID2052 |
| Skladem 20 a více ks | 625,- Kč |
| Kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Gold & Brown Průměr kartáče: 80 mm − ID2053 |
| Skladem 20 a více ks | 785,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více| PRO: | Som veľmi spokojná, kefa je presne ako som chcela |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Dodání zboží velmi spolehlivé, rychlé, s výrobky jsem maximálně spokojena. |