Jedná se o zboží vrácené ve 14denní lhůtě. Zboží bylo pouze rozbaleno, je v pořádku a bez známek poškození. Profesionální kónickou kulmu Cera Wand můžete použít pro krásné spirálovité lokny o velikosti 32 mm zužující se na 19 mm. Vhodné pro všechny typy vlasů. Vlastnosti - keramické topné těleso - nahřátí do 15 vteřin - nastavení teploty 80 °C... více »
| Cena s DPH : | 775,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 641,- Kč | |
Jedná se o zboží vrácené ve 14denní lhůtě. Zboží bylo pouze rozbaleno, je v pořádku a bez známek poškození.
Profesionální kónickou kulmu Cera Wand můžete použít pro krásné spirálovité lokny o velikosti 32 mm zužující se na 19 mm. Vhodné pro všechny typy vlasů.
Vlastnosti
- keramické topné těleso
- nahřátí do 15 vteřin
- nastavení teploty 80 °C - 210 °C
- velikost spirálovitých loken 32 mm - 19 mm
- stabilní teplota po celé délce topného tělesa
- digitání nastavení teploty
- studená špička kulmy
- On/Off vypínač
| Barva: | černá |
| Délka kabelu: | 2.7 m |
| Délka topného tělesa: | 14 cm |
| Frekvence střídavého proudu: | 50-60 Hz |
| Funkce kulmy: | displej, chladná špička, odkládací opěrka, otočný kabel, protiskluzová rukojeť, ionizace |
| Hmotnost balení: | 0.919 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.137 kg |
| Maximální teplota: | 210 °C |
| Nastavitelná teplota: | 80-210 °C |
| Povrch nahřívací plochy: | keramický |
| Průměr topného tělesa: | 19-32 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 8.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 41.7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 12 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 34 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 5 cm |
| Stav zboží: | rozbaleno |
| Typ kulmy: | kónická |
| Vstupní napětí: | 220-240 V |
| Výkon: | 56 W |
| Profesionálna kónická kulma Cera Curling Wand 19 - 32 mm Stav zboží: nové − 11932 |
| Skladem 7 ks | 911,- Kč |
CERA je značka, která poskytuje spolehlivou kvalitu za skvělou cenu. Vznikla před více než deseti lety jako rodinná firma ve Skandinávii. V současné době se CERA prodává ve 23 evropských zemích a nabízí širokou škálu profesionálních elektrických vlasových nástrojů, jako je například žehlička Compact, kulma klasická Spiral i kónická Wand, Spind Wand, Mini Wand, krepovací kleště Crimper, Volume Iron mini, trojkulma Wave styler nebo Deep Waver. CERA plánuje nadále rozšiřovat svůj sortiment a poskytovat svým zákazníkům spolehlivost a kvalitu.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | dobrý sortiment přijatelné ceny rychlé doručení |
| PRO: | široký sortiment velmi rychlé odeslání |