Kartáč z masivního dřeva Hairway Lady s přírodními a polyamidovými štětinami je ideální pro péči o vlasy a masáž pokožky hlavy. Díky ergonomické rukojeti a komfortnímu pneumatickému polštářku poskytuje pohodlné česání. Zaoblené konce štětin jsou šetrné k vlasům i pokožce a zaručují jemný, ale důkladný styling. Kartáč je skvělý pro uhlazování vlasů ... více »
| Cena s DPH : | 157,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 130,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 152,- Kč | |
| Barva: | hnědá |
| Délka těla kartáče: | 105 mm |
| Hmotnost balení: | 0.069 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.067 kg |
| Materiál kartáče: | dřevo |
| Rozměr balení - hloubka: | 3.7 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 6 cm |
| Rozměr balení - výška: | 21 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3.7 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 6 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 21 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | rozčesávací, dřevěný, plochý |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou, přírodní |
| Vlastnosti kartáče: | dvě vrstvy štětin, pneumatický polštářek, ergonomický tvar |
Značka Hairway je již 10 let synonymem kvality. Zakladatelé německé značky Hairway jsou Hübert a Krieger, odborníci v oblasti profesionálních kadeřnických produktů. Do nabídky produktů patří široký výběr kadeřnického nábytku, elektra, různých pomůcek pro kadeřníky a mimo jiné také produkty pro využití v oblasti kosmetiky. Výrobky Hairway splňují vysoké nároky kadeřníků, důraz je kladen na materiál, praktičnost a design. "Spokojený zákazník", to je klíč k úspěchu značky Hairway.
| PRO: | kvalitná kefa |
| PRO: | Veľkosť akurát
Neelektrizuje Dobre rozčiesa Kvalitná |
| Proti: | Nič |
| PRO: | Neškriabe pokožku hlavy |
| Proti: | Elektrizujú mi vlasy, ale možno je to aj roč.obdobím. |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Výborná komunikace Rychlé dodání Velký sortiment zboží |
| PRO: | rychlost dodání ceny |