Obj.číslo: 15025
Značka: Olivia Garden
Model: VIO-34
GTIN (EAN): 5414343009678
Dostupnost: ihned k odběru
Typ: kulatý kartáč - 34 mm
Kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden NanoThermic Thermal Violet Valentine pro dokonalý a precizní účes bez jakýchkoliv kompromisů. Kartáč má keramické tělo s ionizovaným povrchem, které zajišťuje rovnoměrné vedení tepla při fénování. Fénování tak urychluje, zamezuje působení statické elektřiny a poletování vlasů. Díky teplu odolným měkkým št... více »
| Cena s DPH : | 389,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 321,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 381,- Kč | |
Kartáč s nylonovými štětinami Olivia Garden NanoThermic Thermal Violet Valentine pro dokonalý a precizní účes bez jakýchkoliv kompromisů. Kartáč má keramické tělo s ionizovaným povrchem, které zajišťuje rovnoměrné vedení tepla při fénování. Fénování tak urychluje, zamezuje působení statické elektřiny a poletování vlasů. Díky teplu odolným měkkým štětinám jsou vlasy viditelně zdravější a mnohem lépe se upravují. Kartáč má ergonomický tvar rukojeti a vyjimatelný hrotník na oddělování pramenů.
Barva: fialová
Průměr: 34 mm
Průměr včetně štětin: 45 mm
Štětiny: nylonové
Vlastnosti:
- speciální edice Violet Valentine
- antistatické a ionizační nylonové štětiny
- vlasy jsou lesklé, hydratované a poddajné
- nanothermické tělo pro optimální proudění vzduchu
- protiskluzová rukojeť Ceramic+Ion
- výsuvný hrot pro vypichování pramenů
- elegantní vzhled
- ergonomicky tvarovaný
| Barva: | fialová |
| Délka těla kartáče: | 100 mm |
| Hmotnost balení: | 0.083 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.081 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 34 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 45 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 4.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 26.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 26.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, vyjímatelný hrot |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | skvělé rychlé doručení a nedám na svět kadeřnictví dopustit |