Obj.číslo: 19444
Značka: Olivia Garden
Model: OTGSS
GTIN (EAN): 5414343000705
Dostupnost: ihned k odběru
Typ: Smooth&Style - kančí a nylonové štětiny
Kartáč Olivia Garden Fingerbrush On the Go Smooth&Style má speciálně tvarovaný design, který je vhodný k masáži vlasové pokožky. Můžete jej použít jak na mokré, tak suché vlasy. Obsahuje směs čistých kančích štětin, jejich úkolem je vyhladit vlasové vlákno během stylingu a vlasům dodat potřebný lesk, objem a nylonové štětiny, které pokožku jemně ... více »
| Cena s DPH : | 349,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 288,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 342,- Kč | |
Kartáč Olivia Garden Fingerbrush On the Go Smooth&Style má speciálně tvarovaný design, který je vhodný k masáži vlasové pokožky. Můžete jej použít jak na mokré, tak suché vlasy. Obsahuje směs čistých kančích štětin, jejich úkolem je vyhladit vlasové vlákno během stylingu a vlasům dodat potřebný lesk, objem a nylonové štětiny, které pokožku jemně stimulují. Extra jemné, anti-statické štětiny zajišťují obzvláště jemnou péči pro vaše vlasy a zabraňují elektrostatickému nabíjení vlasů. Velké vzduchové díry kartáčů poskytují lepší proudění vzduchu. Výsledkem je rychlejší a efektivnější sušení. Díky skládací rukojeti se zabudovaným zrcátkem je kartáč velmi praktickým společníkem při cestování.
Barva: černá
Celková délka kartáče: 260 mm
Šířka kartáče: 48 mm
Délka česací plochy: 120 mm
Délka rukojeti: 100 mm
Vlastnosti:
- obsahuje 100% kančí štětiny
- masíruje a stimuluje vlasovou pokožku
- anti-statické štětiny zabraňující elektrostatickému nabíjení vlasů
- velké otvory zajišťují rychlejší vysoušení vlasů při fénování
- sklopná rukojeť se zrcátkem
- vhodný na cestování
- nízká hmotnost
| Barva: | černá |
| Délka těla kartáče: | 120 mm |
| Hmotnost balení: | 0.075 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.065 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 15 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 2.7 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4.8 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 26 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | cestovní, plochý, rozčesávací |
| Typ štětin: | přírodní, nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | cestovní, na mokré vlasy, antistatický |
| Kartáč Olivia Garden Fingerbrush On the Go Typ: Detangle&Style - nylonové štětiny − OTGDS |
| Skladem 14 ks | 329,- Kč |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Opravdu velký výběr Ve slevám se dá vybrat velmi kvalitní vlasová kosmetika Dobrá komunikace obchodu a a rychlé dodání |