Obj.číslo: 13618
Značka: Original Best Buy
Model: 8472533
GTIN (EAN): 5412058208881
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 33 mm
Kartáč na vlasy Original Best Buy Grace má děrované hliníkové tělo, které zajišťuje plynulý průtok horkého vzduchu při fénování. Tyto speciální otvory umožňují rychlejší proudění vzduchu a tím je kratší doba schnutí. Nylonové štětiny zajišťují obzvláště jemnou péči pro vaše vlasy a zabraňují elektrostatickému nabíjení vlasů. Ergonomická rukojeť za... více »
| Cena s DPH : | 96,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 79,- Kč | |
Kartáč na vlasy Original Best Buy Grace má děrované hliníkové tělo, které zajišťuje plynulý průtok horkého vzduchu při fénování. Tyto speciální otvory umožňují rychlejší proudění vzduchu a tím je kratší doba schnutí. Nylonové štětiny zajišťují obzvláště jemnou péči pro vaše vlasy a zabraňují elektrostatickému nabíjení vlasů. Ergonomická rukojeť zajišťuje maximální pohodlí.
Barva: černá
Průměr: 33 mm
Průměr včetně štětin: 45 mm
Štětiny: nylonové
Vlastnosti:
- nylonové štětiny
- hliníkový povrch
- ergonomický tvar
| Barva: | černá , stříbrná |
| Délka těla kartáče: | 90 mm |
| Hmotnost balení: | 0.055 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.058 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 33 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 45 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 4.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 24.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 4.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 24.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | ergonomický tvar |
| Kartáč na vlasy Original Best Buy Grace Průměr kartáče: 25 mm − 8472525 |
| Skladem 20 a více ks | 87,- Kč |
Original Best Buy je profesionální výrobce kadeřnického elektra, řady zařízení a nábytku pro salóny. Cílovou skupinou výrobce jsou profesionální kadeřníci, kadeřnice, kosmetičky i ostatní zákazníci, kterým záleží na ceně. Zásobuje trh skvělými kadeřnickými produkty za velmi příjemné ceny. Žehličky na vlasy, kulmy, konturovací i klasické strojky, barber pomůcky, nůžky, kadeřnická křesla, kadeřnické pomůcky pro barvení, stříhání a spoustu dalších produktů nabízí Original Best Buy ve špičkové kvalitě. Spolehlivost a kvalita jsou hlavními atributy značky Original Best Buy.
| PRO: | Skvělý kartáč |
| PRO: | Lehky Celkem dobra manipulace |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | rychlé dodání |
| PRO: | rychlost dodání široký sortiment |